BlueScreen - błąd pliku win32k.sys (Win7 x64 SP1))

Witam. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem zupełnie nowy na forum, więc proszę o nie krytykowanie sposobu mojego wypowiadania się. :slight_smile:

Wczoraj podczas włączania komputera, a właściwie wybudzania z hibernacji zobaczyłem BIOSową informację “BOOTMGR is missed. CTRL+ALT+DEL to restart”. I tak kilka razy. W końcu się zdenerwowałem i uruchomiłem narzędzie do przywracania od Samsunga (Samsung Recovery Solution). Wybrałem podstawowe przywracanie, poczekałem ok. 2 minut, aż się przywróci i zresetowałem komputer. Bez problemu wybudził się i przez około pół godziny poprawnie działał.

No i niby wszystko ok, ale gdy korzystałem z Chrome’a komputer zaczął się dziwnie mulić, a chwilę później zgasł i wykrzaczył BSoDa. Nie zdążyłem nawet zobaczyć, co tam wyświetlił, dostrzegłem tylko nazwę pliku win32k.sys. Reset, logowanie, później zdziwienie, że nie wyświetlają się żadne napisy, tylko ikonki. Nie ma zegara w zasobniku, nie działa menu start. Włączam jakiś program i znów ten sam BSoD, i restart. Tak kilka razy i zawsze tak samo. ](*,)

Czy ma ktoś pojęcie, o co może chodzić? Jeśli tak, to czy jest jakieś inne wyjście oprócz formatu i ponownej instalacji Windy?

Dodam, że zależy mi na szybkim rozwiązaniu problemu, gdyż potrzebuję komputera na jutro.

PS Jeśli potrzebne będą jakieś szczegółowe dane, służę pomocą.

Pzdr,

Kuba

poproszę o zrzuty pamięci

Dwie metody do wyboru w celu odczytu

Pierwsza metoda: WinDbg (zapoznaj się z wiadomością napisaną przez przez Robinhio » 04 grudnia 2006 20:56:00)

Druga metoda: BlueScreenView (zapoznaj się z wiadomością napisaną przez przez deFco247 » 21 stycznia 2010 16:55:07)

Jeżeli w c:\windows\minidump będzie pusto to zobacz komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602