Bluescreen, częste zamykanie Eksploaratora Windows

Po przeprowadzeniu odzyskiwania systemu na Viste 32bit Home Premium mam dwa problemy z systemem:

  1. Gadu Gadu 10 powoduje bluescreen i reset systemu. Próbowałem przeinstalowywać sterowniki Chipsetu, dźwięku, grafiki, niestety bez skutku.

Kiedy używam np. Gadu Gadu 7.7 nie ma takiego problemu i system działa normalnie.

  1. Często wyskakuje mi iż eksploarator windows przestał działać, jak wybieram uruchom ponownie zamyka wszystkie otwarte okna i resetuje pulpit.

Log z Combofix:

http://wklej.to/Jd2j/html

Log z Hijack:

http://wklej.to/6Gtp/html

z góry dziękuje za pomoc

próbuje radę stąd:

ekran-smierci-blue-screen-vista-sp2-t376530.html

Nie wiem czy to przez ComboFix który został odpalony po bluescreen ostatnim, ale ten nie mam pliku Mini011910-01.dmp

posiadam ten sam problem ale posiadam windows 7. Kiedy odpalam Grę i jestem przy kąpie 24H nic się nie dzieje. Lecz kiedy zostawię komputer na nockę AFK Gra się wyłącza i komputer raz mi się zresetował … Raz wyłączył tylko grę i programy. Ostatnio rano kiedy włączyłem komputer wyskoczyła informacja iż posiadam błąd bluescreen. Dzisiaj kiedy włączyłem monitor pojawiła mi się informacja iż cytuje " Zamknij programy,aby zapobiec utracie informacji ! W komputerze brakuję pamięci. Zapisz pliki i zamknij następujące programy Firefox , Gadu-Gadu 10 na dole System Windows zamknie tylko tyle programów ile trzeba w celu przywrócenia wymagającej ilości pamięci. Jest to bardzo denerwujące gdyż potrzebuje żeby komputer chodził samoczynnie beze mnie żeby ściągać w nocy lub zostawić grę.

radzę ci wrzucić logi z ComboFix i Hijack bo bez tego nikt raczej nie pomoże :stuck_out_tongue:

witam, piszesz, że Gadu Gadu 10 powoduje bluescreen i reset systemu, wiesz ,że gg 10 jest jeszcze wersją beta, może poczekaj na stabilną. pozdro :slight_smile:

hmm, rzeczywiście to może być przyczyna. Spróbuje nowe gadu gadu zainstalować może będzie ok.

Pozostaje jeszcze problem wyłączającego się eksploaratora windows…

Dodam że dzieje się to czasami przy robieniu skrótów folderów na pulpit…

DO ZAMKNIĘCIA