BlueScreen: Dumping Physical Memory


(LukCore95) #1

Witam.

Tak jak w temacie występuje ten błąd. Zdarza się, że komputer działa dobrze parę godzin, a później wyskakuje ten błąd. Po restarcie komputera wyskakuje błąd: "A disk read error occurred Press Ctrl + Alt + Del to restart". Dopiero po jakieś godzinie można go włączyć. Dodam jeszcze, że blue screen pokazuje się często i nie zależy czy coś na nim robię czy nie, tzn. pokaże się też wtedy, jeśli komputer włączę i zostawię go. Wtedy zaczyna się wieszać, wszystko wolniej chodzi dopóki się powiesi i wyskoczy niebieski ekran. Proszę Was o pomoc, jednocześnie prosiłbym o sprawdzenie logów, aby usunąć komputer z jakiś śmieci.

Pozdrawiam

LukCore95


(marcin82) #2

Najpierw logi wykonaj i wstaw je tutaj: http://wklejto.pl/, na forum podajesz tylko link.

Tutaj masz opisane, jak wygenerować logi:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html .

Ale najpierw sprawdź temperatury podzespołów (np. w BIOS), może trzeba go odkurzyć. Taki komunikat może też być powodowany przez uszkodzoną pamięć RAM. Czy robiłeś jakiś overclocking?


(Bartolini234) #3

LukCore95 ,

Logi daj www.wklej.org -na stronie podanej przez marcin'82 podwajają się ukośniki,przez co log jest trudny do odczytania.Ale logi wykonaj według instrukcji podanych przez kolegę wyżej :smiley: .


(LukCore95) #4

@ marcin'82

Nie, nie robiłem żadnego OC, Temperatury mam w normie. Mam wykonać logi wszystkimi tymi programami czy tylko jednym jakimś?

=EDIT=

Zapomniałem dodać, że kiedyś miałem podobny problem, ale on był spowodowany małym plikiem z katalogu TEMP w Program Files. Usunięcie pliku rozwiązało problem. Teraz problem znów się pojawia, ale tego pliku nie ma.


(marcin82) #5

Zrób tym pierwszym programem: OTL.


(LukCore95) #6

Już zrobiłem.

Oto linki:

OTL.txt: http://www.wklej.org/id/435888/

extras.txt: http://www.wklej.org/id/435886/

-- Dodane 13.12.2010 (Pn) 20:15 --

Pomoże ktoś i sprawdzi te logi, co jest niepotrzebne i można wyrzucić?

Bardzo proszę Was o pomoc