BlueScreen - karta graficzna

Zrobiłem i dalej to samo. A Service Pack ma z tym coś wspólnego? Mam Windowsa 7 Home Premium Service Pack 1. Mogę zmienić na 2

To akurat nie tragedia- mozna wyjac i sprawdzic w innym pc jak pamietam karta bedzie miala pcie 4 chyba, bedzie mniejsza ale powinna byc z desktopowa kompatybilna (w 2 strone nie). Tylko trzeba by omyslec jak brak wyjscia na monitor obejsc do testu

Istnieje jakieś inne rozwiązanie? Nie mam innego PC niestety :confused:

Cóż wizyta w serwisie, jeżeli masz gwarancje to odesłać. Jeżeli jednak faktycznie karta poszła, to czeka Cię zakup nowej-używanej. Działa i przestaje, to może być kwestia lutowania czipa (tzn. pod wpływem temperatury spoiwo się odkształca). Jeżeli nie byłaby na gwarancji i miałbyś pewność, ze to to, wtedy “podpiekanie”. Obecnie jednak musisz liczyć na sprawdzenie w serwisie.

Zainstaluj najpierw Service pack 2 i przeinstaluj sterowniki, może akurat to jest problemem.

Lepiej podaj mu “SP2” bo jeszcze będzie próbował szukać tego na XP lub Vistę.

wszystkie, czy tylko do karty graficznej?

Puść jeszcze raz np chipset i grafiki tak jak pisałem wcześniej na czysto przeinstalować.

Poda ktoś linka do SP2? Bo ja znalazlem od microsofta tylko do SP1. Chyba, że mam pobrać tego nowego SP1 dla windowsa 7

Jaka dokładną wersja tego Windows 7? Home, pro?

home premium

Myślałem że mało przykuwalem uwagi do Windowsa 7,ale jednak faktycznie nie ma SP2.
Tutaj jedyne co znalazłem.
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_install-wininstalls/how-to-download-windows-7-service-pack-2/d1ce4fe7-7982-47dd-bb3c-dea86d194dfa

czyli mam pobrac nowego SP1?

No tam jest link do pełnej aktualizacji SP1

Mam problem. Nie mam w programach i funkcjach zadnego dodatku service packa 1, a jak klikam w instalator to pisze mi ze jest zainstalowany. Probuje tez cmd to zrobic, ale tez go nie znajduje

To przypadkiem nie zasilacz powoduje i mnie tych BSODÓW? Narazie mam oryginał od mojego NOTEBOOKA. Byc moze jest on pieprzniety, ma kilka lat. Pozycze od kogos i zobacze czy dalej beda wyskakiwac bluscreeny