BlueScreen podczas uruchamiania systemu

Witam,

odkąd zmieniłem płytę główną mam problemy. Czasem system nie chce załapać i włącza się bootloop (system ładuje się w nieskończoność).

Restart pomaga. I po włączeniu komputera, zalogowaniu się na koncie w nim włączami się informacja

(mniej więcej tak to brzmi)

Poniżej informacje o BSODzie.

http://db.tt/aana2CJw

(ale niebieskiego kranu nigdy nie pokazało, zawsze była tylko informacja o odzyskaniu sprawności po błędzie systemu.)

jakiego masz antywirusa?

Ja tam nie widzę żadnych informacji o BSOD - za to widzę mnóstwo informacji o sterownikach - więc wygląda mi to raczej na wynik działania raportu sysinfo. Za to na podstawie obecności niektórych sterowników, śmiem twierdzić że to nic innego jak konflikt właśnie sterowników.

Veers też tak sądzę, że to sterowniki się gryzą.

Moim antywirusem jest Eset Smart Secourity.

A co do sterowników, to jakim programem mogę zobaczyć całą listę zainstalowanych na moim komputerze?

Wskakuje mi błąd ze sterownikami StarForce.

… co biorąc pod uwagę obecność DaemonTools nie jest niczym nadzwyczajnym… Lista sterowników nic ci nie da - ale zacznij od odinstalowania wszelkich napędów wirtualnych (wraz z ich sterownikami i pozostałościami w rejestrze). Masz tam również sterownik miniport SCSI (skąd ? po co? od czego?)

Sam w sobie StarForce w Windows 7 potrafi nieźle namieszać, więc zapoznaj się jeszcze z tym : http://www.star-force.com/support/users/windows7/ i jeśli nie pomoże czyszczenie sterowników oraz to co opisali na stronie Star Force - to niestety - ale jedynym PEWNYM rozwiązaniem będzie postawienie systemu od nowa.

no jak nie wiesz co robisz to od razu postaw system veers dobrze mówi;]

Płytę główną zmieniałeś na taki sam model czy inną?

Na inną.

Jak usunąć sterowniki?

W programy i funkcje mam tylko sterowniki do karty sieciowej. :?

Jeśli na inną to zalecane jest wgranie systemu od nowa ze względu na inny chipset.

Niektórych sterowników nie można w prosty sposób odinstalować.

Programy i funkcje … wejdź sobie w menadżer urządzeń i ustaw opcję “Pokaż ukryte urządzenia” …

Choć zazwyczaj bronię się przed taką opcją: tu jednak będę naciskał - postaw system od 0.