Bluescreen przez SILKROAD

Mam problem zainstalowałem sobie pare dni temu gre silkroad . No i wszystko ładnie i pięknie to chodziło aż do teraz. Gdy uruchamiam gre po instalacji ich najnowszego patchu (pierwsze uruchomienie bez problemowe ale już drugie)to wywala mi blescreen :o i tutaj se myślę :-k czego to wina. Bo dzisiaj zmieniałem firewall na Kiero i zainstalowałem Bearshare Lite bez tych adware

i taki pasek ROCKEDDOCK żeby fajnie pulpit wyglądał. Dlatego po tym postanowiłem przeskanować system wszystkim co mam czyli AD-WARE SE , AOL , Skanerem Syncmatek , i nic nie wykryły . więc dalej myśle co robić :-k więc wywalam grę czyszcze rejestr ze śmieci i instaluje wszystko od nowa i aktualizuje się gra do najnowszego patcha i znów po aktualizacji gdy uruchamiam gre buch blesccrean :?. Dlatego postanowiłem sprawdzić kompa na innych grach ( NWN , HiTMAN 4, NFS CARBON ) i wszystko chodzi pięknie.

Więc prosze o pomoc co może być tego przyczyną. :cry:

a my jesteśmy wróżki i wiemy co jest napisane na tym Blue Screenie ^^

może bądź łaskaw podać wszystkie informacje, które się tam znajdują?

Na czas uruchomienia gry wyłącz Kerio.Zobaczysz, czy to przez Kerio

Dobrze jak wywala mi bluescreen to pisze tak

***STOP:0x0000008E (0xC0000005,0xB02 P3BD3,0xF71ACAE0,0x00000000)

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=50339

Wywaliłem Firewala i wyłączyłem windowsowego też i wszystko wróciło do normy dziwne . Jaki polecacie firewal oprócz kiero i Syngate żeby był dobry i łątwy w obsłudze ??