Bluescreen przy ponownym uruchomieniu po automatycznej aktualizacji

Witam,

 

Meczę się i zastanawiam, skąd moje problemy. Laptop wybudził się sam z hibernacji jednak ekran był wyłączony i jedyne na co zareagował komputer to wyłączenie poprzez POWER. Po ponownym uruchomieniu pojawił się on… Bluescreen. Po ponownym uruchomieniu Windows sam włącza mi program do naprawy systemu i przywracania ostatniego punktu. Usunąłem wszystkiego programy, które w ostatnich dniach instalowałem(nic nadzwyczajnego, DEAMON Tools, Steam), wyczyściłem dysk CCleanerem i skan antywirusem. Myślałem, ze mam problem z głowy, jednak teraz przy każdorazowym wyłączaniu komputera próbuję instalować się automatyczne aktualizacje systemu, to znów to samo się dzieje, tzn. po aktualizacji bluescreen. To ja znowu punkt przywracania, uruchamiam Windowsa i aktualizacja dalej nie zainstalowana, albo po prostu nie jest w stanie ukończyć instalowania, albo sama aktualizacja jest jakaś trefna? Chciałem wstawić plik z folderu MiniDump, jednak program BlueScreenView nie znajduje zadnego(pewnie przez ciagłe przywracania systemu). Czy ktoś się z tym spotkał, uporał lub wie jak pomóc mi?

 

Windows 7 Home Premium 64bit

 

Intel Core i5-2430M, 2800 MHz

Intel® HD Graphics 3000 

Typ BIOS’u AMI (07/22/2011)