Bluescreen przy TP link TL-WN422G

Witam

Mam taki oto problem.

Posiadam starego laptopa (300 mhz, 64 ramu, cd-rom,usb) Zainstalowałem na nim XP. Instalacja trwała z półtorej godziny ale po wylączeniu zbędnych bajerów działa dobrze. Jako że laptop ma usb postanowiłem zakupić WIFI na usb. Zakupiłem TL-WN422G. Po podpięciu kopputer pkazuje znaleziono nowy sprzęt … pojawia sie komunikat że TO URZADZENIE MOŻE DZIAŁĄĆ SZYBCIEJ i coś tam o HIGH SPEED. Sterownik instaluje z płyty i zawsze pod koniec BLUESCREEN i reset … Komputera w ogóle sie nie da włczyc z włożona karta, bo kiedy ma być napis ZAPRASZAMY jest bluescreen. Jedyny sposób by zainstalować sterowniki to przez menagera urządzeń jednak wtedy o dzwiwo urządzenie nie znajduje ŻADNEJ sieci bezprzewodowej. Karte sprzawdziłem na innym komputerze i działa więc to nie jej wina. CO musze zrobić ??

Laptop to IPC 6033

Wyrzuć takiego laptopa na złom.

Stare urządzenia nie mogą być kompatybilne z nowymi tym bardziej że są w innych standardach USB.

Prawdopodobną przyczyną jest mała wydajność prądowa twojego USB. Karty sieciowe na usb pożerają więcej prądu niż może im zapewnić USB 1.0 które na 99% posiadasz.

Pozdrawiam

nie pytałem co z tym laptopem zrobić ok ?

czy da sie zwiększyć napięcie albo np kupić przejściowke pcmcia na usb i wtedy tam może będzie dobre napięcie ??

Proszę bardzo

http://allegro.pl/item1051181287_karta_ … _ak25.html

wszystko jest extra tylko że czytam że są jakieś rodzaje PCMCIA jakiś 1 ,2 ,3 a ja nie wiem który mam jak to sprawdzić ??