Bluescreen SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION przy wyłączaniu komp

Witam,

Od jakiegoś czasu dostaję raz na jakieś 10 razy bluescreen “SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION” przy wyłączaniu komputera.

Wrzucam minidumpy:

http://speedy.sh/WM2g6/062313-26457-01.dmp

Laptop Acer 5552G. Windows 8 x64 Ogólnie od jakiegoś czasu komputer zdaje się nie chodzić do końca stabilnie, podczas oglądania filmów zdarzyło się że ten zawiesił się a sam komputer przez około 40 sekund w ogóle nie reagował nawet na CTRL+ALT+DELETE. Crashował się mi już kilka razy Flash też. Te ostatnie rzeczy które wymieniłem w poprzednim zdaniu ustały ostatnio ale bluescreeny nadal są. Po przeszukaniu internetu nakierowało mnie to na sprawdzenie RAMu. Testowałem go MemTest 86+ przez 1h dwa razy i niczego złego nie wykrył. Wydaje mi się, że te problemy pojawiły się po aktualizacji sterowników do karty graficznej jednak z uwagi, że pewna gra wymaga ich najnowszych wersji nie mogę zrobić downgradge. Wydaje mi się, że z tymi sterownikami może być coś nie tak dlatego czekam na ich nową wersję. Już kiedyś raz tak było ale z zupełnie czym innym, okazało się że sterowniki były wadliwe.