BlueScreen w Windows Vista

Dziennie z 4-5 razy pojawia mi się bluescreen w Viście 32bit Ultimate SP1, na początku w pierwszych dniach użytkowania nie pojawiało się takie coś, komputer taki jak w podpisie.

Oto opis błędu

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: c2

BCP1: 00000007

BCP2: 0000110B

BCP3: 08BF0000

BCP4: 84885008

OS Version: 6_0_6001

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\Mini031708-03.dmp

C:\Users\MisTrAnO\AppData\Local\Temp\WER-38375-0.sysdata.xml

C:\Users\MisTrAnO\AppData\Local\Temp\WERD541.tmp.version.txt

Wczesniej gdy dawalem wyszukaj rozwiazanie to nic sie nie dzialo ale teraz zadzialalo i napisalo tak

Problem caused by Kaspersky Anti-Virus

This problem was caused by Kaspersky Anti-Virus. This program was created by Kaspersky Lab. Kaspersky Lab does not currently have a solution for the problem that you reported.

Recommendation


A newer version of Kaspersky Anti-Virus is available for download that might address this problem. Kaspersky Lab recommends updating to the latest version of Kaspersky Anti-Virus to take advantage of security and stability improvements.

Go online to the following website to update Kaspersky Anti-Virus:

Kaspersky Lab

CZyli Kasperski w wersji 6 nie dziala na Viscie ? czytalem że dziala…

Jaki polecacie Antuwirus na Viste ?

To już twoja wina… zainstaluj najnowszą wersje Kasperskiego, 7.

To w viscie bluescreeny są? myślałem że zastąpią to jakimś przyjaznym napisem na czrnym tle np. “Twój komputer już nieżyje” :mrgreen: albo zainstaluj avasta, ale niewiem jak chodzi pod viste.

Witam.

Miałem ten sam problem. Zaktualizowałem Kasperskiego do wersji 7.0.1.321 i nic nie pomogło. Obecnie używam NIS 2008 i jest OK. Na kaspersky.pl jest już dostępna wersja 7.0.1.325 - spróbuj tej, może ekipa Kaspersky`ego poprawiła ten problem.

Pozdrawiam.

a Kaspersky 7 przyjmie mój klucz z Kasperskiego 6 ? czy musze kupić siódemke ;/

Tymczasowo zainstaluj wersję 30-dniową i sprawdź, czy będzie OK. Potem możesz pomyśleć, co dalej…

Pzdr.

a upgrate niema?? bo jak jest tochyba samo zaktualizuje do wesji 7. Ale jak nie to trzeba kupić.

a Jaki antywir polecacie na Viste ? niewliczając tego kasperskiego

Dlatego nie instaluje antywirusów, kiedyś na XP potrafiły kasować pliki systemowe. Ja polecam NODa działa bardzo dobrze.

Kaspersky AV (6.0.2.621) Działa bez problemów.

U mnie :wink:

Mi właśnie Kaspersky robi błąd ale zaistalowalem NOD32 jak narazie wszystko spoko i fajnie bo jeszcze przed adawarem chroni zobaczymy co będzie dalej :wink:

Ja polecam Norton Internet Security 2008. Uruchamia się znacznie szybciej, niż poprzednie wersje i nie powoduje problemów typu blue screen.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ty+2008+PL - tu wersja PL i 90 dni.

Pzdr.

Dzieki ale narazie NOD 32 mi swietnie chodzi a ten NIS2008 to tylko na 90 dni :wink:

Z darmowych bezproblemowo sprawuje się Avira - oprócz wirusów można włączyć wykrywanie rootkitów. Problemy natomiast powodowała darmowa wersja Bitdefendera (konkretnie problemy z Windows Mail). Tyle moich doświadczeń :slight_smile:

Według mnie z darmowych najlepszy jest avast! Antyvirus a z płatnych GDATA Antyvirus.

Ja polecam Avasta 4.7.1098 Home Edition oto link do niego http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Edition+PL ja używam go na Viście Ultimate i chodzi nieźle

a Avast czasem nie muli kompa ? bo wiem ze na starym kompie mialem avasta i mi mulilo kompa i wtedy instalowalem antivir free edition albo noda…