Bluescreen Windows 7 - czym spowodowany?

Siemka. Ostatnio, gdy używałem kompa w pewnym momencie wyskoczył mi bluescreen. Pisało tam, że to po to, aby uniknąć uszkodzenia komputera. po ponownym włączeniu ukazał się komunikat z danymi problemu. Oto one

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: a

BCP1: FFFFFFFFFFFFFFC0

BCP2: 0000000000000002

BCP3: 0000000000000000

BCP4: FFFFF80003262DA2

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 768_1

Ktoś orientuje się o co chodzi?

Sprawdź za pomocą BlueScreenView co powoduje błąd (wstaw link do zrzutu ekranu).

Z tego co tu widzę to przez plik ntoskrnl.exe

Tylko jeden z wcześniejszych był spowodowany przez tosrfusb.sys

Tu jest screen: akby.png

Sprawdź w HWMonitor temperatury podzespołów (w szczególności karty graficznej).

tosrfusb.sys jest to sterownik Bluetooth Stack for Windows by TOSHIBA

Podaj model laptopa.

Przeniesiono z działu Problemy z oprogramowaniem.

Temperatura procesora i karty graficznej waha się od 42 - 46*C (karta zintegrowana), dysku 32*C.

Laptop to Toshiba Satellite C850 - 12R.

Sprawdź czy w trybie awaryjnym jest identycznie. Przeinstaluj sterowniki do chipsetu.

Dobra wreszcie znalazłem trochę czasu, żeby to sprawdzić. W trybie awaryjnym pokazuje mi tylko temp. dysku, która po rozruchu wynosi 24*C

Dodane 19.11.2013 (Wt) 22:08

Mam jeszcze jedną sprawę. Na moim laptopie ten bs występuje rzadko. Ostatnio jednak siostra kupiła laptopa. Dzisiaj zaczął jej się pojawiać bs - jakieś 3-4 min. po uruchomieniu windowsa. Gdy sprawdziłem w bluescreen view jest on spowodowany tym samym plikiem. W jednym przypadku był to jeszcze sterownik od sterowania dźwięku. Dwa z nich (były trzy) noszą nazwę ,KERNEL_DATA_INNPAGE_ERROR" a trzeci ,CRITICAL_OBJECT_TERMINATION". Podam od razu kody: dla pierwszych dwóch: 0x0000007a, dla trzeciego 0x000000f4. Gdy używam touchpad’a od czasu do czasu się zacina i słychać pisk. W trybie awaryjnym nie zauważyłem nic podejżanego, oprócz tych ,pisków" i zwiech.