Bluescreen Windows 7 nvldnkm.sys

Witam. od dłuższego czasu denerwuje mnie ciągłe wyłączanie się laptopa, a mianowicie bluescreen. Posiadam Windowsa 7. Najczęściej bluescreen wyświetla się jak wyłączę modem internetu z gniazda USB, często też po podłączeniu np myszy do usb wykrywa ją, a nie działa. Notorycznie wyświetla błąd baterii Jeśli wiecie czego może być to wina proszę o napisanie w poście. 

 

Bluescreen 1 ma taka treść:

 

***   STOP:   0x000000C2   (0x0000000000000007, 0x00000000000109B, 0x00000000040D000D, 0xFFFFFA80098CEB90)

 

 

Podpis problemu:

Nie posiadasz przypadkiem ESET antywirus?

 

http://support.microsoft.com/kb/330182/pl

Mam avast’a. Napisałem to tu, ponieważ nie wiem co wymienić mówią mi że to wina baterii, inni znowu ze zasilacza, a znowu jeszcze inni że format pomoże. nie wiem co jest grane wiec proszę o pomoc.

szybki20 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swoje oba posty. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

bład sterownika nvidii, masz pewnie karte graficzną geforca

daj screen z HW monitor, w jakich momentach pojawia się BSOD czy jest to losowe ?

Znalazłem w sieci podobny problem: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1908054.html

rozwiązanie: Odinstaluj sterowniki do karty graficznej firmy Nvidia.

Ok, Poprawiłem poprzednie posty. Tak,dokładnie mam kartę GeForce GT320M 1GB. BSOD najczęściej “wyskakuje” jak wyjmę modem internetu z gniazda USB, lub gdy robię coś związanego z internetem. Zauważyłem też ze przed bluescreenem wzrasta zużycie procesora i RAM’u. Komputer na samej ładowarce bez niczego działa normalnie, nic się nie wyłącza. Tak tez jest gdy ją wyłączę a podepnę internet. Dodam jeszcze ze te bluescreeny zaczęły się pojawiać jakieś 2/3 miesiące temu, tyle że wtedy sporadycznie… Screen z HW monitor:

 

http://imageshack.us/a/img24/5814/lbk9.png

___________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do posta.

Pozdrawiam,

Dimatheus

to jest laptop? podaj jego model

temepratury zdecydowanie za wysokie, na pewno procesor się grzeje przy jego wiekszym wykorzystaniu co może powodować błędy