Bluescreen - wolny komputer :/

Siedzę sobie na kompie, siedzę i nagle wywala mi bluscreena:/, zresetowałem kompa, i działa tylko strasznie go muli :/. W czym tkwi problem? A i jeszcze, strasznie dziwnie chodzi Mozilla :/, co jakiś czas się zawiesza :confused:

Owy bluescreen:

070325093450kf1.jpg

Podgląd zdarzeń:

niewiemdj7.jpg

Hijackthis:

Co to jest adiras.exe?:slight_smile:

Jak dać coś jeszcze to piszcie.

Jeszcze przy każdym włączeniu komputera w podglądzie zdarzeń w system mam taki błąd:

Któryś ster co psuje. Możliwe że ten od modemu. Zastosuj co jest w linku który podałem.

Zobacz to

Debugging Tools for Windows i pliki minidump. Możesz wrzucić jak problem nie ustąpi.

Może zabrzmi głupio, ale :

Poruszaj wszystkim w obudowie, wyciągnij i wsadź na miejsce - mi od kopania w komputer czasami coś się wypina i potrafi wywalać bluescreena ^^

wyłącz antywirusa, i sprawdź czy błędy nadal będą.

ja mam taki problem jak włączam komputer tylko screeren znika tak szybko ze go nie widze. Proszę o szybką pomoc

jeśli na tym komputerze pracuje ktoś jeszcze włącz pokazywanie ukrytych plików i wyszukaj ,MYSpy"jest to program do szpiegowania niestety mój tata go używał i jak grałem to wyskakiwał blue screen morze to głupie ale spróbuj :wink:

Dzięki, ale w ogóle nie mogę wejśc do komutera. Ładuje się i scerren i wywala i znowu się ładuje i tak dalej. licze na szybką pomoc.:slight_smile:

to załóż swój temat może ktoś ci odpowie a nie podpinaj się do kogoś :x

witajcie…

moja kumpela ma problem z bluscreenami… wiec zglaszam sie do was o pomoc… :slight_smile:

zaczne od najciekawszej rzeczy bo chodzi o temp. Procek grzeje sie do 95stC :slight_smile: przynajmniej tak pokazuje… :stuck_out_tongue:

a to kod bledu:

Stop: 0x0000008E (0xC0000005, 0xBF83A964, 0xB830D738, 0X00000000)

PROSZE O SZYBKĄ ODP. EWENTUALNNIE na moje gg: 4698837

Jedynym rozwiazaniem jest OS Linux, tam nie ma “blędów krytycznych” ani “fatal error” albo bluescreenów ;))