Bluescreen x050 w czasie uruchamiania gry

Pamięć sprawdzałam przez Diagnostyka pamięci systemu Windows. Nie trwało to zbyt długo. 

Spokojnie :slight_smile: wiem jak działa BIOS. Okey sprawdziłam- 12.220 V

Napięcie wyglada oki :slight_smile:

taka Diagnostyka pod systemem nie jest za fajna :) 

Wiec tak wysłałem ci na pw poradnik jak sprawdzić pamieć memtestem, zrób taki 2h test , jeśli wyjdzie oki to sprawdzimy jeszcze jedną sprawe :) 

Test RAMek wyszedł w jak najlepszym porządku. Co mnie troszkę jeszcze zdziwiło od dłuższego czasu nie pojawił się Blue Screen.

No to dobrze, może juz bedzie oki :slight_smile:

Spróbuje jeszcze przeciążyć troche PC. Wytestuje go przez kilka dni i dam znać :slight_smile:

Myślałam że jest już wszystko dobrze, ale dzisiaj uruchomiłam sobie grę i problem znowu wystąpił :confused: kolejny Blue Screen do kolekcji :slight_smile:

A czy przypadkiem problem nie występuje tylko i wyłączie w jednej grze ;)?

Właśnie nie :slight_smile: sprawdzałam też inne i jest to samo, albo wyskakują komunikaty  “Program przestał działać…” tak samo mam w przeglądarkach że: " Uległa awarii…" 

hm…do glowy przychodzi mi jeszcze odpalenie jakiegoś np. linuxa z płytki bez instalacji i na nim testowanie, jeśli tam będzie oki to wina systemu i mozna dalej cos próbować , jeśli tam też bedzie sie wysypywać to raczej coś sprzętowego.