Bluetoot i przesyłanie plików

Od niedawna jestem urzytkownikie Bluesolel 1.4.9.5 i mam problem z przesłaniem plików dzwiękowych na tel. SE W800i.Przy każdej próbie natychmiast przerywa połączenie. Co robię żle?Przy okazji gdzie znależć spolszczenie.

dongle na tym oprogramowaniu mają problemy z prawidłową pracą na xp+sp2 może nie u wszystkich ale przeważnie , w sumie zależy to od chipsetu dongla , jeżeli dongla można zainstalować na sterach systemowych to powinien pracować dobrze jeśli jednak wymagane są stery bluesoleil to są już problemy , do tej wersji 1.4 nie ma pl , są już polskie wersje od wersji 1.6 wzwyż najnowsza 2.3 do pobrania z strony bluesoleil tyle tylko że są to wersje demo które przy jednorazowym uruchomieniu pozwalają na przsłanie 5mb danych. sprawdź jakiego masz dongla jeżeli jest to wersja class 1.2 to te wersje bardzo źle współpracują z nowszymi telefonami , wersje class 2.0 nie powinny mieć problemów.

U mnie wersja z płyty dołączonej była wersją demo, a ta ze stronki bluesoleil działa bez zarzutu. Pozdrawiam.