Bluetooth BCM2045A

Mam problem ze znalezieniem sterowników do bluetooth BCM2045A. Tzn. mój Win XP, rozpoznaje to urządzenie w wejściu USB, ale nie może znaleźć odpowiednich sterowników. Niestety kupiłem to urządzenie bez żadnej płytki instalacyjnej i mam kłopot, żeby działało. Dziękuję z góry za pomoc :smiley: Pozdrowienia :lol:

http://www.broadcom.com/products/bluetooth_update.php sciąg te w linku , sciągnie się mały plik około 300kb reszte “dociągnie” podczas instalacji. Są to najnowsze sterowniki/aplikacja widcomm do dongla na BCM2045A

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Dziekuję za pomoc! Wszystko działa bez zarzutu! Pozdrawiam :smiley:

Witam,

Podepnę się do tego tematu, bo mam problem z tym samym donglem.

Zainstalowałam go tak jak tu napisaliście, ściągnęly się sterowniki, zdolalam sie polaczyc telefonami (siemens s65 i nokia n70), elegancki szybciutko poprzesylalam zdjecia… Ale kiedy odlączylam dongla i polaczylam pozniej ponownie, to niby wszystko technicznie dzialalo, telefon wykrywal moj komputer, ale przy probie wyslania czegokolwiek do niego wyskakiwal błąd - komputer tez wywalal mi blad, ze polaczenie nie moze byc zrealizowane, ze mam sprawdzic czy urzadzenie dziala poprawnie i czy moja licencja nie wygasla… Bez sensu, windows wykrywa dongla, dongiel mryga kiedy usiluje mu cos przeslac, ale sie nie da… Podejrzewam, ze trzeba nacisnac jakies cos gdzies, ale ja sie w tym calym interfejcie bluetooth zgubilam, jak to baba… Bylabym serdecznie wdzieczna za jakas pomoc, i obiecuje juz nigdy tego durnego dongla nie wyjmowac :////…

Pozdrawiam !

Witam. Mam pytanie odnośnie tego oprogramowania.

Gdzie mogę pobrać wersje FULL ?? Chodzi o to ze te urządzenie musi być na PC gdzie nie ma neta. A ten program który polecacie ściąga wszystko z neta. Skąd mogę pobrać pełną wersje ??