Bluetooth czy kabel

Siemka wszystkim . Mam małe pytanko . Otóż ma SE K700i i zastanawiamsie nad kupnem kabla USB . Ale czy bardziej oplaca sie kupić USB czy Bluetooth.

Prosze o pomoc. Z góry dzięki

Ja bym ci doradzał bluetooth’a przez niego podłączysz każdy tel, który ma bluetooth’a a przez kabel usb podłączysz tylko konkretny model telefonu, do którego kupisz kabel. Jakbyś kiedyś zmienił tel będziesz musiał kupić nowy kabel (często nawet do tych samych marek telefonów są inne kable) a bluetooth będzie uniwersalny

Ale jak bedziesz chciał zmienić coś w tel np.usunąć logo operatora,zmienic soft czy coś to tylko kabelek USB :wink:

ja mam bluetooth’-ka i nie narzekam… moge wrzucic wszystko co che muze tapety ,gry… tak jak przez kabel usb więc polecam bluetooth’! !!

Witam , mam do swego fona i kabelek i blucika , powiem jedno kabel oferuje więcej możliwości . Kup kabelek , jak się fon znudzi to sprzedasz z kablem , szybciej znajdziesz kupca na telefon z bonusem.

ps

transfer przez kabel jest dużo szybszy

rattlesnake ma rację przez kabel dużo szybciej przesyła się mp3. Sam mam kabel i wszystko dzięki niemu zrobisz. Mając bluetooth trzeba potwierdzać na telu odbiór danych, a przez kabel zaznaczasz wybrane elementy do skopiowania i wrzucasz. 8)

a jak masz bluetootha w tel to co za problem wrzucić coś przez kabel na swój tel i ze swojego na kumpla telefon troche wiecej roboty a mniej wiecej tyle samo czasu schodzi wiec ja bym wybrał kabel :stuck_out_tongue:

ja doradzał bym jednak kabel po pierwsze jest szybszy (przesyłanie mp3! !!

Moim zdaniem bardziej się opłaca kupić bluetooth jest bardziej praktyczniejszy, przez niego można łączyć się z wieloma telefonami, które obsługują obsługę bluetooth a przez kabel tylko z poszczególnymi modelami telefonów.

Polecm kabel. Wedlug meni funkcjonalniejszy. Mozna zmienić przez niego dużo rzeczy itp.

Skąd te informacje?

Przeważnie do takich operacji potrzebny jest kabel SERWISOWY

Bluetooth`em zrobisz praktycznie to samo co kablem, a obsłuży on wszsytkie telefony które posiadają właśnie bt

Ja kupiłem Bluetooth… większość telefonów ma teraz też blu-syfa więc…no sami wiecie…

Kabel USB… hmm…jeżeli chcesz wrzucać tapetki, gry, dzwonki, animacje, motywy, nagrania w amr i inne badziwia to raczej Bluetooth / IrDA, a kabel:

Ale tylko i wyłącznie SERWISOWY, zwykłym tego nie zrobisz.

Neon1992 USB tez sie da

Ludzie nie rozróżniacie kabli :stuck_out_tongue: Są kable serwisowe na port COM i na USB ,a są także zwykle kable USB którymi zdziałasz to samo co BT :] Jeżeli masz w miare nowy telefon radze Ci kupić kabel serwisowy na port USB, wszędzie podejdzie a poza tym masz o wiele większe możliwości niż przy BT :slight_smile: No bo chyba nie spieszy Ci sie żeby już sprzedawać telefon :]

pozdrawiam :smiley:

Też mam sek700i i kupiłem sobie do niego bluetootha i jestem zadowolony…

Mijasz się z prawdą.

Otóż posiadałem Sony Ericcsona (nie pamietam już jakiego) gdzie mając kabel mogłem zgrywać pliczki z telefonu ale na telefon juz NIE.

I tu przyszedł z pomocą bluetooth , który od chyba 2 lat służy mi bezawaryjnie :slight_smile:

Ja tam polecam jak już wspomniałem kabel. Kupisz sobie kabel serwisowy i praktycznie zrobisz wszystko z komórką (soft, simlock).

Ale jak kupi BLUETOOTHA to będzie pasowało do wszystkiego! Do najróżniejszych telefonów, palmtopów etc… Czy nawet połączenia laptopa (jeśli ma BT) z kompem… Ba! Słyszałem o drukarkach i innych duperelach komunikująchych się przez BT! A kabel będzie musiał zmienić… A simlocka można sobie za 10-20 zł zdjąć… Nie wspomnę o wygodnym sterowaniu kompem poprzez BT… Np mam swojego k700i i ide sobie do drugego pokoju coś robić i sobie telefonikiem piosenki w winampie przełączam. Full serwis i inne bajery

Teoretycznie może kupic bluetooth to przesyłanie i kabel serwisowy do do wgyrwania softów, zdejmowaia smilocków. Bleuetooth kosztuje ~20 zł, a kabel serwisowy ~15 zł. Więc to nie jest wielki majątek.