Bluetooth i darmowy internet w komorce?

No wiec mam pytanie. czy jest jakas mozliwosc kozystania w komorce z tego samego internetu co mam w kompie? Czyli np mam odbiornik bluetooth i z programem blue soleil ale nie chce placic za net czyli moglbym jakos udostepnic polaczenie z netem przez bluetooth mojej komorce? heh moze to troche zawile ale niewiem jak to inaczej opisac moze ktos to zrozumie :D:D

a p.s telefon SE k750i

ja mam nokie N-gage qd i ściągłem sobie,i zainstalowałem na sybiana programik ten…http://www.symbianos.pl/Aplikacje/R%F3%BFne/ControlFreak/

i całym kompem za pomocą mojej noki steruje,myszką,winampem,itd,jedym słowem tak jak bym miał w ręce myszke,wszystko widzę na wyświetlaczu mojego tele,po prostu to co na monitorze,ale niewiem czy na twój telefon będzie ten programik śmigał,bo z tego co się orjentuję nie posiada on sybiana:(

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 12:17

aha oczywiście wszystko odbywa się za pomocą

:wink:

wiem wiem sterowac tez moge :smiley: moj ericsson ma to wbudowane :wink: aloe chodzi mi o to zenbym mogl darmowo kozystac z internetu w komorce np. udostepniajac go z moje kompa np. przez bluetooth (na takiej zasanie jak w sieci lan miedzy komputerami udostepniamy poloczenie z internetem drugiemu kompowi)