Bluetooth nie działa


(Fasola 15) #1

Witam.Mam problem z bluetooth w laptopie dell inspiron N5040, Windows 7 64-bity. Komputer nie odnajduje żadnego urządzenia,zaś telefon znajduje komputer .

Kiedy chce przesłać jakiś plik z komputera pojawia się: Nie znaleziono urządzenia Bluetooth. Sprawdź , czy urządzenie Bluetooth jest prawidłowo podłączone i włączone. Próbowałem z BlueSoleil ale pokazuje, że nie ma urządzenia. Co mam robić??

Z góry dziękuje za pomoc..


(Pablo79) #2

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonce bluetooth na polecenie Otwórz ustawienia i zaznacz opcję Zezwalaj urządzeniom Bluetooth na odnajdywanie tego komputera


(falcon89) #3

Czy na telefonie jest android (jeśli tak, to w ustawieniach włącz widoczność urządzenia).


(Ja$) #4

...może tu odpowiedź znajdziesz

http://lmgtfy.com/?q=nie+dzia%C5%82a+bl ... rion+N5040


(Fasola 15) #5

Zezwalaj urządzeniom Bluetooth na odnajdywanie tego komputera jest zaznaczone. Telofon jest z symbianem . Teraz wszedłem w dodane urządzenia i tam jest dodany telefon , nwm jak ponieważ gdy chciałem dodać urządzenie szukało 2 godziny i nic nie zalazło.Ale mniejsza o to. Przy telefonie jest żółty wykrzyknik i gdy wezmę Rozwiązywanie problemów pokazuje : Sterownik dla urządzenia Zewnętrzne urządzenie Bluetooth nie jest zainstalowany.Zainstaluj najnowszy sterownik dla tego urządzenia.Biorę Zastosuj to rozwiązanie i wyskakuje Urządzenie zewnętrze urządzenie nie ma sterownika.. i co teraz dalej?

-- Dodane 28.01.2013 (Pn) 19:29 --

Pomoże ktoś ??