Bluetooth plug and play

witam,

kupiłem bluetooth najtańszy na allegro (http://www.allegro.pl/item437844266_blu … obacz.html) jednak nie działa.

ponoć nie trzeba nic instalować bo jest plug and play…niestety windows nie wykrywa mi go wogóle, próbowałem pod wszystkie usb podpiąć, zainstalowałem bluesolei różne wersje i dalej nic nie wykrywa…

Co robić? Grzebałem trochę w komputerze aby go zoptymalizować i przyspieszyć według waszych porad, może dlatego… myślałem, że mam wyłączone jakies usługi dlatego nie działa, ale sprawdziłem i raczej wszystkie od plug and play są ok…

pozdrawiam

tomeknh , asroma6 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Z tego co napisales wynika (przynajmniej ja tak to zrozumialem), ze po podpieciu kostki bluetooth nie pojawia sie zadna reakcja systemu?

Gdyby bylo inaczej - napisalbys pewnie o wykryciu nieznanego urzadzenia.

Nawet bez odpowiednich sterownikow adapter BT powinien zostac wykryty i przedstawic sie odpowiednio w systemie - jesli do tego nie doszlo, sprzet jest na 99% uszkodzony.

Sprobuj zmienic port USB oraz podlaczyc go do innego komputera - jesli nie zareaguje w inny sposob masz odpowiedz na talerzu.

kupiłeś rozwalone bluetooth miałem podobnie zawsze komputer wykryje nieznane urządzenie tylko nie zawsze może je rozpozna albo jest druga możliwość, wejścia USB masz uszkodzone musisz to sprawdzi albo upomnij się do tego chłopa który to sprzedaję 8)