Bluetooth po formacie

Witam, na początku zaznaczam JESTEM KOBIETĄ i totalnie nie znam się na komputerach…

Mam nadzieję że w dobrym miejscu wlepiam wątek, w razie błędu, proszę o nie linczowanie… :wink:

No więc, mam problem, jakiś czas temu miałam formatowany komputer - sony vaio VGN-FZ29VN - i po tym procesie nie działa mi bluetooth (wcześniej trybił bez problemów) przy wyszukiwaniu w pasku pokazuje się tylko Urządzenia bluetooth, a przed formatowaniem wyświetlało się i Urządzenia bluetooth i Karta bluetooth - gdzie można było go włączyć i wyłączyć. Na moją kobiecą logikę (która może być błędna :D) nie mam zainstalowanego bluetootha? Przejrzałam wszystkie możliwości w okienku urządzeń bluetooth i nie ma możliwości włączenia go.

Szukam więc pomocnego fachowca, który byłby tak życzliwy i wytłumaczył mi PO LUDZKU i PO POLSKU :smiley: co powinnam zrobić/zainstalować…

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i przepraszam jeżeli wątek już był/złe miejsce/głupota czy coś.

PS: z wskazówek które tu wyczytałam powinnam sprawdzić menadżera urządzeń, czy nie mam gdzieś żółtych wykrzyczniczków, oznajmiam więc iż nie mam, a w dodatku nigdzie nie widnieje nazwa bluetooth… (może tak powinno być xD, nie wiem…)

pozdrawiam serdecznie wszystkich skomputeryzowanych w stopniu zaawansowanym, i zazdroszczę posiąścia (?) tej tajemnej dla mnie wiedzy.

miłego dnia! :smiley:

Jaki masz system operacyjny?

Windows Vista Business :slight_smile: