Bluetooth problem dell M5010


(Wojteczek1991) #1

Mam taki problem.Klikam prawym przyciskiem "wyślij do" i wyskakuje normalny interfejs bluetooth, ale nie mogę wyszukać nowych urządzeń a jak wybiorę jakieś z listy to wyskakuje "nie znaleziono urządzenia z interfejsem bluetooth.sprawdź czy urządzenie z interfejsem bluetooth jest prawidłowo podłączone i włączone"

Mój system to win 7 home premium 64 bit.

Próbowałem coś kombinować przez witrynę dell-a, ale bez skutków. Proszę o pilną pomoc.


(Merliner) #2

sterowniki

Menedżer urządzeń i szukaj tam urządzeń ze znakiem zapytania, będzie to oznaczało że urządzenie niezainstalowane.

Ściągnij najnowsze sterowniki do twojej karty bluetooth, a jak nie wiesz jakie podaj producenta i model bluetooth.

Inna opcja to taka że bluetooth zostało wyłączone w Biosie. Ale jeśli wcześniej działało a teraz nie, to wina sterowników.


(Wojteczek1991) #3

Zrobiłem tak : http://www.tinypic.pl/dnx26vbc7gzw http://www.tinypic.pl/fridk2jy6z09 http://www.tinypic.pl/zznwiv3k3jx4http://www.tinypic.pl/4qyombh6cz91 . Zastanawia mnie fakt czemu to jest zewnętrzne urządzenie jak mam wbudowane bluetooth.

Dalej próbowałem zobaczyć sterownik itp. bez skutków.http://www.tinypic.pl/1r4xf0uhf7ik, http://www.tinypic.pl/kqxe3gnylugf , http://www.tinypic.pl/7i2ii0groax2. Każde urządzenie jest takie samo. Taki sam problem i to samo się dzieje jak np. chcę poznać sterownik http://www.tinypic.pl/3odhgmva8hm2. Jak odinstalowywuje sterownik to urządzenie znika.