Bluetooth Sharp

(Serekg7) #1

Zamierzam kupić ten telefon tylko mam pytanie. Czy BT jest ,,pełny,, tzn ,że można wysylać i obierać wszystkie pliki?. Bo w seri GX.. BT miał ograniczenia a jak jest w tej wersji sharpów 802/902/903?.

(Dinusia40) #2

lokez007 ja mam SHARPA GX30i i w tej wersji masz juz mozliwosc wysylania/odbierania plików przez Bluethooth/iRdę. Nie polecał bym Ci kupowania wersji 802,902,903 poniewaz są awaryjne. :?

(Wikii1) #3

witam ja również mam ten telefonik i ostatnio zakupiłam kabalek USB dołączona była do niego płytka,jednak nie ma na niej odpowiednich sterowników?gdzie moge je znaleźć?

(system) #4

lokez007 ja słyszałem że pełnowartościowy bluetooth jest w wersji "i" (tej, którą ma Witheld )

(Dinusia40) #5

karolzet dokładnie!

Jak coś to własnie sprzedaje juz ten model - Aukcja nie długo na allegro,

zaraz biore sie do roboty :mrgreen:

(Serekg7) #6

Właśnie kupiłem sharpa 902 i nie mogę sie połaczyć z żadnym urządzeniem nawet słuchawką bluetooth ,telefonem czy komputerem. Inaczej jest z irdą którą mogę wysyłać i obierać wszystko i od wszystkich urządzeń. Myślę ,że być może to sprawa softu bo jest dosć stary v 1.32 a jest już nawet 1.40. Może jest to też sprawa sprzątowa.? Co o tym myślicie?.

(Dinusia40) #7

W tych Sharpach tj. 902,903,904 etc. nie działa komunikacja poprzez BT. Ja mam GX30i i działa wszystko (wysyłanie/odbieranie). Jeśli Ci zależało na wysyłaniu i odbieraniu różnych rzeczy trzeba było kupić GX30i :!:

(Serekg7) #8

Według wszystkich źródeł bluetooth powinien normalnie działać oto przykład.

Bluetooth can be used to transfer files to other devices, as a modem or to connect the headset.

pic36ei1.jpg

pic37ft1.jpg