Bluetooth stack for windows - Problem ze sterownikiem

(Emanio1) #1

Cześć wszystkim.

a więc mój problem polega na tym iż chciałem przesłać sobie dane przez BT ( Bluetooth ) na telefon, i niestety coś mam nie tak z tym... ponieważ nie wyszukuje mi urządzenia przyjrzałem sie temu trochę bliżej i wywnioskowałem że sterowników nawet nie mam:O jednak w "Programy i funkcje" mam coś takiego jak "bluetooth stack for windows by toshiba" zapewne to jest sterownik... lecz nie ma nic w menadżerze urządzeń... wiec postanowiłem zrobić reinstal tego programu co jest w "Programy i funkcje" i okazuje się ze nawet tego nie mogę zrobić ponieważ wyskakuje mi taki błąd bladx.jpg

pogoglowałem sobie troszkę i znalazłem coś takiego http://forums.computers.toshiba-europe.com/forums/thread.jspa?messageID=104479. w ostatnim poście Ktoś pisze żeby usunąć normalnie przez opcje PPM i Usuń... wiec i ja zacząłem szukać tych plików i okazuje się ze nigdzie tego nie ma:O ani tu ani tu jedynie są jakieś pliczki w folderze z windowsem ale mi się zdaję że to są raporty z błędów podczas de instalacji... goglowalem jeszcze trochę i znalazłem jeszcze ze 2 tematy jednak żaden z nich mi nie pomógł... próbowałem również instalować nowsza wersje tego programu (ściągnąłem go od producenta ) i tez ten sam błąd wiec pisze tutaj... Mam nadzieje ze mi pomożecie z tym moim błędem:) podam jeszcze parametry mojego komputera...

Toshiba Satellite P200-1EE PSPB6E-0GM028EN ( laptop zakupiony w Angli )

Windows Vista SP2 ( Język początkowy windowsa to był ANG ale przerobiłem go na PL )

BT mam wbudowane a modelu dokładnego nie znam...

reszta informacji myślę ze będzie zbędna wiec szkoda czasu na podawanie ich.

Pozdrawiam Emanio1:)

(Monczkin) #2

emanio1 , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum. Inaczej temat zostanie usunięty.