Bluetooth w komórce nie widzi bluetootha w nootebooku

Co z tym fantem zrobić wcześniej działało aż miło a teraz lipa nie idzie nie wiem czemu -.^ wszystko już sprawdzałem nie wiem w czym tkwi problem. Dokładnie chodzi o to że wcześniej komórka służyła jak myszka zdalna i mogłem se na odległość komem jeździć i klikać kursorem (SE k510i :smiley: ) a teraz jak klikam tą funkcję to pisze że nie może znaleźć Bluetootha. Odbieranie i wysyłanie plików działa bez zarzutu więc ocb. czemu zdalna kontrola nie działa?

PZdr. :wink:

Po 1 popraw tytuł bo aż mnie razi :slight_smile:

Po 2 to jakiego telefonu używasz? Sprawdzałeś czy to tylko komórka nie widzi komputera czy także problem jest w drugą stronę? Jakiego programu używasz do komunikacji bluetooth? Próbowałeś odinstalować urządzenie bluetooth i zainstalować je od nowa?

Zobacz w ustawieniach BT w kompie czy “każde urządzenie może go wykryć”, jak masz coś innego to to zaznacz.

Pardon a cO w tytule nie śmiga alzajac? Ogólnie oprogramowanie good, zaktualizowane jest good. Ale nie wiem kurde zaznaczyłem fifek że inne urządzenia mogą widzieć komputer ale i tak nie idzie;/. A ogólnie jak sprawdzić czy na 100% bluetooth jest włączony na kompie?

Z tego co mi wiadomo to w większości słowników słowo kom ó rka pisze się przez Ó :slight_smile: Wiem, czepiam się ale mnie to razi :slight_smile:

Korzystasz z jakiegoś programu do bluetooth np. bluesoleil?

O kurde ale gapa analfabeta zemnie zwracam szacunek :stuck_out_tongue: i dzięki za poprawkę ;D

Nie używam żadnego programu do Bluetootha systemowym wale ;] Czyli z tego co rozumiem, mam ściągnąć ten programik ;)?

Tak download: http://www.instalki.pl/programy/downloa … Soleil.php

ale tak dokładniej to odbieranie i wysyłanie plików śmiga mi jak światło trochę źle zacząłem :stuck_out_tongue_winking_eye: chodzi mi o zdalną kontrolę komórką, coś takiego jak myszka bezprzewodowa :stuck_out_tongue_winking_eye: za pomocą telefonu (joysticka) mogę manewrować kursorem po desktopie. I to mi teraz nie chce działać :beksa: