Bluetooth w laptopie

siemano panowie mam w kompie bluetooth i nie umiem sie nim poslugiwac,nie chce mni sie swiecic kontrolka co jest z przodu laptopa,jak zrobic zeby to dzialalo?pewnie cos jest odlaczonego…prosze o pomoc

jeśli masz zainstalowane sterowniki to powinno ci wykrywać urządzenia bluetooth

ale spróbuj dać panel sterowania > dodaj urządzenie i wyszukaj i znajdź bluetooth daj ok i najwyżej włóż płyte ze sterownikami

napisz jaki to laptop

wlasnie ja nie dostalem od firmy plytki,czy moze masz jakies sterowniki?moim zdaniem zainstalowane jest ,w pasku kolo godziny jest ikonka ale nie dziala, acer 3690

Jeśli w trayu (przy zegarze) masz jakiś znaczek Bluetooth (B), Wireless Console lub cokolwiek związane z komunikacją bezprzewodową/BT to sprawdz prawym przyciskiem czy BT jest włączony/wyłączony. Lub możesz też mieć ‘mechaniczne’ włączanie (suwak na obudowie).

pisalem 2 wiadomosci ale ich nie widze

wlasnie prawym przyciskiem mam,ze nie znaleziono urzadzenia,sprawdz czy dziala

Sprawdź czy na stronie producenta nie ma sterowników. Lub metoda wymagająca więcej zabawy: sprawdzić w menedżerze urządzeń producenta i model ?karty? BT i sprobowac sciagnac ze strony producenta BT.

A nie masz przypadkiem Acera ?

A przy włączeniu bluetootha pojawi Ci się w prawym dolnym rogu no device ?

Jeśli tak to po prostu nie masz bluetootha.

Zabawne jest to że przycisk nie działa z zewnętrznym bluetooth podłączonym do portu usb.

wlasnie ,…moze ja cos zle kumam,myslalem ze mam wbudowany BT w laptopie to acer 3690,ta karteczke mam zerwana i pewnie dlatego nie ma ,

Napisałes, że masz acer 3690, ale acer travel mate?, aspire ? a może jeszcze inny model. Zacznij od podania konkretnych danych o laptopie.

przepraszam , aspire 3690nWLMI

tu masz strone ze sterami do niego. http://support.acer-euro.com/drivers/ftp/ftp.html

a tam jest kilk modeli BT wybrac ten najslabszy ? dziekuje za sterowniki

jak jestes na tej stronie kliknij najpierw notebook nastepnie paskiem do dolu i odszukaj aspire 3690- kliknij, dalej- driver i masz jeden do tego modelu !

nie dzialaja te sterowniki chyba nie mam bluetotha wbudowanego w laptopie…

aa ok przepraszam nie zauwzylem wiadomosci, juz sciagam 70 mb

jesli to laptop acer aspire 3690nWLMI, to bluetooth posiada !!

zainstaluj rowniez acer launch manager- jest w tych sterach a jest przy tym niezbędny !

dziekuje bardzo zaraz zainstaluje jak sie sciagnie

myślę, że teraz będzie Ci wszystko działać !

wlasnie laucha zainstalowalem i daje pokretlem w bok i jest napisane No BT device,przedtem mialem ikonke kolo zegarka Bt a teraz nie ma jej