Ból z antywirusami podczas logowania się komp

Tydzień temu załadaowałem system bo żaden antywirus nie działał dłużej jak jeden dzień potem wyskakiwały komunikaty ze sygnatury są uszkodzone i takie tam inne po scan disc antywirus działał poprawnie do dnia nastepnego zaznaczam ze system dłużej się ładował jak antywirus nie działał znajomi twierdzą ze mam wirusa ale ani avast , kasperski i inny program nic nie wykrył słyszałem też ze jest prawdopodobnie uszkodzony dysk C ale po scan disc nie ma żadnego błędu prosze o pomoc a oto mój e-mail salami1973@wp.pl aha nadmieniam ze po scan disc działa wszystko do dnia nastepnego z óry dzięki za pomoc

Wybierz wszystkie usługi http://onecare.live.com/site/pl-pl/default.htm

ok spróbuje i jutro dam znać wrazie czego jak nic to nie da czekam na dalsze propozycje z góry dzięki i pozdrawiam

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

włączając rano kompa wyskoczyło"avast- podsystem AAVM wykrył błąd RPC" kombinowałem na wszystkie sposoby jakie były tam zalecane ale niestety do tej pory nie potrafie nic zrobic jedynie co to scan disc i napraw błędy to wtedt antywirus działa poprawnie -proszę o pomoc

używałeś wcześniej jakiegoś innego antywirusa?

Obstawiam że po Twojej stronie masz jakieś przerwy w dostępie do sieci. To wywala bazy - oczywiście jeśli problem powtarzał się przy każdym z programów jakie miałeś.

Naprawdę nie wiem czy są przerwy w sieci może kablówka tak ma ale zauważyłem że jak nie działa antywirus to emulek ma zasłonięte oczy ,po formacie dysku C nie używałem innega antywirusa pozdrawiam i proszę o pomoc

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 15:40 został dopisany post przez salamis@onet.eu

Cze L_emar wyszło coś w ochronie ale nie wiem co dalej pozdrawiam i czekam

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 6:05 został dopisany post przez salamis@onet.eu

proszę o pomoc

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 17:21 został dopisany post przez salamis@onet.eu

proszę o pomoc

W dniu 20.06.2008 , o godzinie 5:32 został dopisany post przez salamis@onet.eu

Niestety nie udało mi się naprawic kompa nadal mam problemy z antywirusem skanowałem wszystkim co tylko było możliwe jak zwykle stara śpiewka -podsystem AAVM wykrył błąd RPC-ludzie proszę o pomoc bo straciłem nadzieję że ktokolwiek pomoze mi jak cos naprawie to jest dobrze przez 1-2 dni a potem to samo pozdrawiam i czekam na propozycje przypominam ze 2 tyg był format kompa

Czy podczas instalacji systemu odłączyłeś komputer od sieci internet ??

Jeżeli nic nie pomoże postaw system od nowa przy odłączonym internecie, zainstaluj oprogramowanie antywirusowe i dopiero podłącz komputer do sieci i zaktualizuj sygnatury wirusów.

Daj log z HijackThis i Combofix

(logi dajesz na wklej.org, a tu tylko link do nich).