Boot cd/dvd

hej chciałam zrobić formata i jak pokazało mi się Boot CD/DVD to normalnie tak jak zawsze “ENTER” a pozniej wyskoczyło “Naciśnij dowolny klawisz (…)” no i zawsze wszystko ładnie wskakiwała instalacja, a teraz po tym normalnie ładuje się WINDOWS, co to może być ?

naciskasz ten klawisz ??

tak :stuck_out_tongue:

kasiekd7 , wciśnij ten klawisz, to wszystko dalej powinno się uruchomić.

No własnie wiem, bo nie raz formata robiłam, a teraz jakoś no nie mogę;/ nie idzie i mnie to dziwi troszQ…

I zainstalowałam normalnie na kompie i teraz na dysku C mam jeden WINDOWS, a na dysku D mam drugi… a tak nie chce mieć ;/

kasiekd7 , sformatuj partycję z tym systemem, którego nie chcesz mieć z poziomu tego drugiego Windowsa. Potem edytuj plik boot.ini

i to coś da ?

Ja w ogole nie chce tego systemu…

Jak wzięłam

“Szybkie formatowanie”

to wyskoczył błąd “System nie mógł dokończyć formatowania”

Nie będziesz miała dwóch, tylko jeden, po edytowaniu pliku boot.ini bootować się będzie ten system, który zostanie.

etydować, czyli wszystko z niego usunąć, tak ?

wyskoczyło “System nie był w stanie dokończyć formatowania” :confused: czemu ?

Nie, wystarczy z niego usunąć wpis od niepotrzebnego systemu.

czyli co mam tam usunąć ?

mam coś takiego:

"[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Home Edition” /fastdetect"

kasiekd7 , akurat tutaj nie musisz nic usuwać.

Bo to ogólnie jest tak, w serwisie mi zainstalowali system i zrobili mi dwa dyski C i D.

No jak chce zrobić formata to tylko mi pokazuje D, a czemu C w ogole nie moge usunąć?

Tam na C jest 100Gb, szkoda mi jest takiej pamięci żeby stała bez czynnie. Jak mogę to zrobić ? Pomozcie prosze.

Bo robiłam formatowanie, to wyskakiwało “System nie mógl dokończyć formatowania” Już nie mam sił na to.