Boot loader

które linijki mam usunąc tak aby przy wyboże między vistą a xp był tylko vista albo xp, a nie vista, i 3 czy 4 xpki

[boot loader]

timeout=5

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows Longhorn" /NOEXECUTE=OPTIN /FASTDETECT /USENEWLOADER 

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional (bootscreen)" /NOEXECUTE=OPTIN /FASTDETECT /KERNEL=KERNEL1.EXE

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /NOEXECUTE=OPTIN /FASTDETECT

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /NOEXECUTE=OPTIN /FASTDETECT

Usuwasz tylko to i masz wybor miedzy jednym XP a jedna Vista.

jesli chcesz zeby byla sama Vista to usuwasz to:

a tak na poboczu to mam pytanie.

mam 98 i xp i boot loader dobrze działa. gdybym jeszcze zainstalował viste to musiałbym to samo czynić żeby był wybór? bo inaczej tylko vista będzie się ładował…? jak to już jest…?

Jesli zainstalujesz Viste to powinienes miec wybor systemu na samymy poczatku startu systemu. Nawet jesli by nie bylo to przeciez bezproblemu mozna dodac w kazdym momencie :wink:

dziękuje :slight_smile: myślałem że jest taki sam program jak u la_verdad`a :wink:

nie, bo ja jeszcze przed instalka visty bawiłem sie programami do zmiany ekranu bootowania :smiley:

a teraz zainstalowąłem vistę on ma własny bootmanger , ale jak przełączam się na systemy przed vista zainstalowane to pokazywało mi sie 4 xpki :D:D

a to troche denerwuje :smiley: