Bootowanie i restart. I tak parę razy

Witam. Mam problem z kompem. Do niedawna używałem Windows XP + doinstalowywałem SP2, a teraz mam Windows XP SP2 no i tu zaczyna się problem. Po instalacji na świeżej partycji za pierwszym razem było ok. Poinstalowałem wszystkie programy, antywirusa, firewalla no i stery. Restart po instalacji sterów i ekran bootowania. Ledwo się pokaże i już restart. Tak jest ok 3-4 razy potem dochodzi do ekranu logowania = restart. No i wtedy dopiero wtedy normalnie się uruchamia. Po dwóch dniach zaczęło mnie to denerwowac i zrobiłem formata… no i to samo. Jak już się zaloguję to pokazuje się błąd “System Windows odzyskał sprawnośc po nieoczekiwanej awarii” (Czy coś podobnego). Nie zmieniałem konfiguracji komputera ani nic nie podkręcałem. Proszę o pomoc bo na pclabie nie chcą pomóc.

PS. Mam na dysku jeszcze ubuntu i Win 98 SE. Oba działają normalnie.

PS2. Sorry ale nie mogę robic “ci” (c z kreską)

Trochę się pospieszyłeś z tym formatem,można było uruchomić kompa z ostatniej znanej dobrej konfiguracji…

Zrób skandisk i wtedy daj znać czy dalej tak samo.

Scandisk nic nie wykrywa, a ostatnia dobra znana konfiguracja też nic nie dawała bo był restart. Jedyne co pomagało to przywracanie systemu z trybu awaryjnego ale musiałbym to robic za każdym uruchomieniem kompa.