Bootowanie

Mam takie małe pytanko, czy od chwili wlaczenia kompa do wyświetlenia strony startowej Firefoxa 3 minuty to dużo, czy raczej w normie. Windows XP pro. i internet DSL 6000 przez modem.System mam bez śmieci i wirusów.

Konfiguracje kompa podaj.

Sporo, ale z tego co piszesz to firefoxa masz w autostarcie, bo jak inaczej mierzyć czas od włączenia kompa do wyświetlenia strony startowej w przeglądarce. Musi być ona w międzyczasie uruchomiona przez Ciebie i wtedy powiedz ile trwa włączenie strony startowej.

Co trwa długo? Uruchomienie samego firefoxa czy wczytywanie się strony startowej? Chyba, że Ci chodzi o samo uruchamianie się komputera, systemu?

Zerknij w ten temat: viewtopic.php?f=7&t=76580

Przeprowadziłem pełną optymalizacje systemu i teraz system uruchamia sie w 50sek. nastepnie łączenie z internetem i wejsciem na stronę startową Firefoxa, następne 50sekund. Stwierdziłem ,że opóżniena powoduje startujacy program antywirusowy i Skype. No ale to chce mieć po starcie.Dziekuje za podpowiedzi i rady.

Spowalniać może ci napewno twój antyvirus spróbuj sobie wyłączyć i zobaczyć jak na wyłączonym będzie ci się łączył z internetem. Według mnie najlepszym antyvirusem w chwili obecnej jest kaspersky 09 co minimalnie zwalnia kompa.

ziut47 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif