BootVIs czy po instalce muszę jeszcze konfigurować ten pro?

(system) #1

Czy po zainstalowaniu tego programiku (polecają go forumowicze) muszę dodatkowo konfigurować ten program czy sam automatycznie wprowadzi odpowiednie zmioany na korzystniejsze. Mój komp urochamia się po 13 przejściach paseka na ekranie bootowania. U kumpla np po 2 :o

dzięki za pomoc

Chyba każdy program żeby działał tak jak chcesz trzeba skonfigurować.

(aju) #3

poczyta

(Piotr Kotarba) #4

A co tam jest do konfigurowania?Zapuszczasz program i tyle.

(aju) #5

Chyba sam tych zmian nie wprowadzi a odpalenie programu niektórym może przysporzyć problemów :!:

(system) #6

Zainstalować program to nie filozofia. Pyatm o konfigurację bo jeśli to urządzenie ma optymalizować system to wg. mnie albo samo wprowadza odpowiednie zmiany albo należy je skonfiguriować samodzielnie. Jeśli chodzi o samodzielne ustawianie to w tej kwestii i w tym programie "jestem zielony" a spiepszyć sobie system to nie problem. Prawda?!

Może źle sprecyzowałem pytanie

Złączono Posta : 10.03.2006 (Pią) 10:45

No dobra...Poczytałem tą lekturke i szczerze...to wole niech mi się włącza system po 13 paskach niż jak mam coś schrzanić ustawiając tego bootvisa.Jak dla mnie za dużo tam tych różnych etapów by to wszystko śmigało szybko...

Wydawało mi się że wystarczy zainstalować ten program a on rtesztę wykona sam...

(Kamillo Voids) #7

ten program to nie jest żadna filozofia!! nie ma tam prawie wogóle nic do konfigurowania tu masz instrukcje co i jak http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/sub/ ... 77587.html

(system) #8

odpowiedź szybka, zwięzła i na temat :slight_smile:

dziekuję