Brak 3d po formacie

Od razu mówię że każda odpowiedź typu wujek google ci pomoże,opcja szukaj nie boli jest zbędna,przeszukałem całe forum,kilka innych,już 4 dzień się męczę,po formacje w każdej grze wyskakuje mi błąd:sorry your system does not support 3D graphics please check your hardware and system configuration then try again|

Mam windows 7,płyta Abit BH7,graficzna Radeon 9200 Family.

Próbowałem sterów omegi,catalysta itp.

W dxdiag w zakładce ekran pisze mi:Funkcje modułu Direct 3d są niedostępne,należy sprawdzić, czy jest to najnowsza wersja sterownika od producenta sprzętu.

Proszę o jakieś rozwiązanie albo dobre sterowniki,programy typu device doctor nie pomagają,chyba że mi ktoś kupi licencje za 29$.

Zaktualizuj sobie biblioteki DirectX.

Mam Direxa 9…

@A biblioteki aktualizowałem.

Mi to wygląda na brak sterownika czipsetu, mostka południowego, lub AGP Drivera.

[edit]

Masz sterowniki do płyty: http://www.abit.com.tw/page/en/download … cket%20478

Najważniejszy jest Intel czipset driver, a nie od razu karta grafiki i gry odpalać.

Mógłbym prosić o prawidłowe sterowniki dla płyty głównej Abit BH7 ?te ze strony abitu nie działają downloady.

Dobra,to mam od razu instalować chipseta a potem ?

Downloady działają, tylko klikaj w te niebieskie ikonko- obrazki (kwadracik i zagięta strzałka).

Zainstalowałem,reset…wykryło kartę znów,zainstalowało sterowniki i dalej to samo,w dxdiag pisze jeszcze :System używa rodzajowego sterownika wideo,zainstaluj sterownik wideo dostarczony przez producenta sprzętu.

Uch, dopiero przeczytałem drugi raz i zajarzyłem. Windows 7 i Radek 9200?

Jeśli windows update nie znajdzie na serwerach sterownika do tej karty graficznej, to nie ma innej możliwości. ATI nie wypuścił oficjalnych driverów nawet do Visty, a co dopiero do 7.

A wiesz dlaczego? Bo minimum na Vistę i se7en, to karta grafiki sprzętowo zgodna z DirectX 9.0. Radek 9200 wbrew cyferce 9 zgodny jest sprzętowo tylko z DirectX 8.1. Czyli w praktyce mogę polecić tylko XP i nie szarpanie się z tą kartą grafiki na nowe systemy.

http://support.amd.com/us/gpudownload/P … 00-xp.aspx

To są ostatnie oficjalne sterowniki ATI. Do XP z 2006 roku.

Mody, Omegi itd wiele nie zdziałają, ze względu na właśnie generację architektury GPU.

Zrobiłem format,jest xp,i dalej to samo,jest sterownik catalyst 5.5,czy to 3d może nie działa bo w biosie jest ustawione dla karty 64 mb?bo ta karta ma chyba max 128mb,jeśli nie to to proszę o jakąś instr jak to naprawic,choc w soldat bym pograł ;/

Być może coś się stało w monitorze.

Nie zastanawiałeś się nad tym?

Monitor jesr dobry,podłączałem na 3 inne i nie pomaga.

Karta graficzna może odmawiać posłuszeństwa.

Ile lat jej używasz?

2,jak dotąd bez problemów.

Tez tak mialem, byla t wina braku sterownikow, znalazlem jakis zainstalowalem i smiga ladnie, wejdz na strone radeona i tam poszukaj odpowiedniego do swojej karty graficznej. moze i probowales sterownikow, ale nie tych, ja sciagalem ok. 10 po 100 mb, ale nie zalowalem, znalazlem odpowiedni.

Jak możesz to daj link do swoich sterów,nie mogę znaleśc.