Brak automat. stanu uśpienia i wygasz. ekranu

Witam, mam problema i wyczerpały mi się już pomysły na rozwiązanie go :? Świeża kopia Win7, nie przechodzi automatycznie po wyznaczonym czasie w stan uśpienia, nie wyłącza automatycznie zasilania ekranu i nie działa wygaszacz ekranu, ręcznie w stan uśpienia wchodzi bez problemu. Sprawdzałem w menadżerze urządzeń i wszystkie urządzenia które mogły mieć na to wpływ zostały odpowiednio ustawione aby nie wybudzały.

Podczas instalacji Win7 był problem ze sterownikiem chipsetu, na stronie HP (komputer PC firmy HP) nie ma go pod Win7, HP nie wspiera win7 na tym modelu kompa, pobrałem ze strony Intela a dokładnie z tej i po przeskanowaniu kompa wskazało mi na pobranie sterownika “Intel® 6, 5, 4, 3, 900 Series Chipsets” w wersji 9.2.0.1025, zainstalował się pomyślnie. Sprawdzałem systemowym powercfg i wygenerowałem raport ale nie wiem jak ugryć problemy zaznaczone na różowo :expressionless: >download<. Macie jakieś pomysły ?

EDIT:

Zapodałem dedykowane stery do klawiatury i myszy bezprzewodowej i na razie działa :slight_smile: Dzięki za zainteresowanie się moim tematem :wink: :lol: