Brak autostartu usługi zerowej sieci bezprzewodowej

Witam mam taki problem…

mam neostrade liveboxa czyli bezprzewodową ale przy kazdym wlaczeniu kompa musze wykonać takie czynności:

Start --> Uruchom --> %SystemRoot%\system32\services.msc /s -->konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej --> uruchom :confused: i dopiero wtedy sie moge połączyć… ja to zrobic zeby sie łączyło samo… mam tam ustawione na automatyczne ale i tak nic nie działaaa pomocy bo to męczoce jest…

Kliknij prawym przyciskiem Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej -> Właściwości i w “typ uruchomienia” wybierz Automatycznie.

fb07eeec6667499cm.jpg

PS. Zmień nazwę tematu.

robie tak ale to nie działa… jakaś inna porada ?? czekam… zależy mi na czasie

Pozdro 8)

czyli co mam robic ?

Zakładam, że używasz dongla dostarczonego z liveboxem.

Zainstaluj oprogramowanie z płyty CD od liveboxa. Program ten nazywa się “Program sieciowy dla SAGEM Wi-Fi 11g USB Adapter”. Po instalacji automatycznie doda się do folderu Autostart, więc nie będzie problemu. Rób wszystko wg instrukcji, czy to takie trudne? ![-o<

zainstalowalem to ale jakos sie nie uruchamia samo…

Czasami tak bywa, ja musiałem często tak uruchamiać proces firewall’a (co jakiś czas na szcęście a nie codziennie). Być może pomogłoby gdyby przesunąć czas uruchamiania tej usługi na jak najwcześniejszy ale ja w tej chwili nie podam ci jak to zrobić. Czytałem kiedyśna searchengines poradnik Picasso na ten temat więc może tam poszukaj.

Prawdopodobnie następuje jakiś konflikt i proces uruchamiania usług “wybija się z rytmu” albo cos go blokuje.

no to jak by ktoś wiedział jak to zrobić to bniech mi powie bo to naprawde bardzo meczące…