Brak DNS przy probie polaczenia internetu


(Gradzik11) #1

Witam. Nie mam dzis od okolo 13 internetu, gdy daje na rozwizanie problemu wyskakuje serwer DNS nie odpowiada ,gdy ustawiam stay DNS i daje na rozwizanie problemu to wyskakuje system windows nie moze nawiazac komunikacji z urzadzeniem lub zasobem (podstawowy serwer DNS) . Czy kto moźe pomoc? Mam internet z neostrady a moj router to tp-link TD-W8960N


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Semtex) #3

Na forum piszemy w języku polskim, używamy "ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.", oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.