Brak dostępu do internetu po usunięciu wirusów

Witajcie

mialam na kompie towarzystwo jakies wiruski ale juz sa usniete a wraz nic cos na psulam i nie mam dostepu do netu :frowning:

i mam teraz mam, problem

w zeszlym tyg zmienilam dostawce internetu,

sprawa byla prosta-otrzylama przesykle i trzeba bylo tylko zmontowac do kupy dwa pudeleczka i podlaczyc usb do kompa

komp po wykryciu nowego urzadzenia zaktualizowal co trzeba i internet smigal az milo

a po tym cos zlapalam, skanowanka, usuwanie, i chyba oprocz tego co powinnam usunac to stracilam lacze intenretowe ;(

probowalam odisnalowac i zainstalowac nowe polacznie internetowe ale deistalacja trwala bardzo dlugo , komp sie zawieszal a ponowna instalacja nci nie dala , nie restarowal sie , teraz kazda proba wejscia w polaczenie internetowe konczy sie zawieszeniem kompa :frowning:

uruchomilam plytke ktora dostalam od dostawcy, razem z nia spawdzilam polaczenie i mialam komunikat ze jest oki

z tym ze nie jest ok

bo w polaczeniach internetowych ( nie wiem jak to znaczywa dokladnie po pl bo mam francuska instalacje " strat - panel konfiguracji- polaczenie z internetem ?") jest widoczne polaczenie ale jak wchodze we wlasciwosci wysylanie i odbieranie jest zero choc przepustowac 10mb/sek

przypuszczam ze cos bardzo schrzanilam i cos nie potrzebne usunela lub odinstalowalam

teraz biegam pomiedzy kafejkami

dzis bede probowalam uzyc WinsockFix ale jak on nie pomoze to co jeszcze moge zrobic ?

komp jest nowy nie mam na nic za wiele rzeczy, dlatego myslama co calkowitym przeinstalowaniu tylko nie wiem czy sobie poradze bo nawet nie wiem co to znaczy bootowanie na cd :wink:

czy macie jakis pomysl co moge jeszcze zrobic ?

Z gory bardzo dziekuje za pomoc

czesc- kto jest dostawca internetu? i jaki to jest radiowy TV kablowa czy TP?

Sprawdź ustawiena (adres IP , prędkośc , DNS itd) jak nie ruszy to sprubuj przywrucic kopie zapasowe

dziekuej wam za odp

juz wszystko gra

uzylam winsock fix

pozdrawiam