Brak dostępu do moich dokumentów

Witam

Proszę o pomoc - znam się trochę na komputerach ale z takim problemem się jeszcze nie spotkałem

Zacznę od początku

Jakiś tydzień temu musiałem zrobić nową instalacje systemu ( trochę przesadziłem jeżeli chodzi o możliwości mojego kompa i dałem mu trochę za dużo zadań do zrobienia jak na jeden raz - zawiesił się chłopak a po twardym restarcie niestety pogubił pliki startowe do Windowsa :frowning: )

Co ważne miałem wtedy dwa konta użytkowników Jedno z nich z uprawnieniami administratora chronione hasłem

Miałem tam dużo potrzebnych danych wiec starałem się nie formatować tej partycji przed instalacją nowego oprogramowania a tylko nagrałem nowy system na stary

Tutaj zaczynają się kłopoty - bo mimo to ze dużo informacji zostało i ciesze się z tego bardzo ale to co najważniejsze niestety teraz jest niedostępne

Dane z moich dokumentów które znajdowały się na profilu administratora są niedostępne - wyskakuje znana regułka (Documents and Sattings \xxxxx nie jest dostępny - odmowa dostępu)

Znam hasło ale nie bardzo widzę możliwość odblokowania tego folderu

Jeżeli macie jakiś pomysł to bardzo proszę o pomoc

dzięki :slight_smile:

Przejmij folder na własność: http://support.microsoft.com/default.aspx/kb/308421/pl

Identyczny temat już dzisiaj był poruszany :arrow: viewtopic.php?f=2&t=269443

cosik_ktosik- dzięki

Problem rozwiązany :slight_smile: Jesteś wielki

Nie sądziłem ze to tak szybko da się załatwić

Z drugiej strony martwi mnie fakt ze nie musiałem użyć nawet hasła administratora - kurka na grzmota ja to zabezpieczam jak ktoś kto tylko trochę lepiej zna się na komputerach przejmie te dane w niecałe 2 minuty Masakra

Chcesz mieć lepsze zabezpieczenie to zaszyfruj dane. Polecam TrueCrypt.