Brak dostępu do PSN

Witam

Posiadam internet Netii od prywatnego dostawcy. Konsola jest podpięta kablem do routera i strony, pobieranie, itd. wszystko ładnie chodzi, ale nie mogę się zalogować do psn.

Router Blackbox

Witam,

a do sklepu możesz wejść i pobrać coś NOWEGO??

Sprawdzałeś PSN na innej grze?

mam tak że wpisuje mnie i nie chce wpisać. Nie ma żadnego błędu, nic tylko pod Trwa wpisywanie… pisze “Jeśli łączy zbyt długo sprawdzić połączenie sieciowe” nie mogę się wpisać.

1.Ban za piractwo

2.Problem z netem (Twój provider zablokował porty od PSN, lub konsola nie ma dostępu do internetu)

Nic innego nie przychodzi mi do głowy jeśli na zalogowanie nie pozwala.

Uruchamiałeś pirackie kopie gry lub ingerowałeś w fw?

Próbowałeś założyć nowe konto na konsoli i zalogować się na starym z PSN lub na nowym w PSN albo u znajomego na konsoli(tu przypominam o limicie 1 konto max 5 konsol)?

Zmieniałeś dostawce lub urządzenia związane siecią (internetem), jakiego masz dostawcę?

Ściągałem tylko legalnie avatary, theme przez przeglądarkę w konsoli i fw przez pendriva na hotspocie, bo psn nie działało z powodu po blokowanych portów. Założyłem internet w Sunnetwork i działał normalnie tyle że o wiele szybciej, ale nie mogę się połączyć do psn, bo cały czas trwa wczytywanie. Porty nie są po blokowane, a dostawca powiedział że może być coś z NAT, ale nie bardzo wiem co ustawić.

P.S. Zakładałem nowe konto i miałem początkowo problem z ustawieniem sieci, aby przeglądarka działała, ale ładowanie psn cały czas tak jak i na starym koncie.