Brak dostępu do strony dobreprogramy.pl [Opera 9.50]

Po pierwsze witam!

Zdaje sobie sprawę z tego ,że problem który poruszam jest zapewne bardzo banalny… jednak stał się dla mnie tak irytujący i zagadkowy zarazem ,iż nie mogłem się oprzeć zadaniu tego pytania na forum :slight_smile: . Otóż, problem jest następujący; korzystam z najnowszej wersji przeglądarki Opera 9.50 , przez kilka dni po zaktualizowaniu wer. 9.27 wszystkie strony wczytywały się poprawnie … aż tu nagle ni stąd ni zowąd - strona dobreprogramy.pl przestała się w ogóle wczytywać!

Nie ważne czy poprzez google czy bezpośrednio z zakładki …nic się nie dzieje - jest to jedyna strona która nie chce mi się w ogóle ładować. Dodam tylko, że na wszystkich pozostałych przeglądarkach nie ma żadnego problemu. A więc czy jest ktoś w stanie pomóc mi w rozwikłaniu tej zagadki ?

Standardowo próbowałeś czyszczenia tymczasowych plików przeglądarki (m.in. cookie)?

Oczywiście i to nie raz, nawet CCleaner’em z opcją nadpisania… bez rezultatu.

Jak wyżej, wyczyść cache przeglądarki narzędzia -> usuń prywatne dane -> usuń

Dodatkowo użyj programu CleanGP i usuń wszystkie zbędne pliki (opcja oczyszczanie wstępne).

Możliwe, że przez przypadek zablokowałeś dostęp do dp.pl. Sprawdź w narzędzia -> zaawansowane -> zablokowana zawartość czy nie znalazł się tam adres dobreprogramy.pl.

Heh, rzeczywiście… o tym nie pomyślałem! Wielkie dzięki :piwo: