Brak dostępu do użytkowanika

Witam

Mój problem pisze się w ten sposób że przy włączeniu komputera wyskakuje pierwsze logo płyty głównej a następnie pokazuję się czarny obraz, już wiem że jest to problem z dyskiem a dokładniej z Windowsem, podłączyłem go do innego komputera jako rozruchowy dysk było to samo, wiec dałem na slava i chciałem odzyskać pewne dane lecz wchodząc na użytkownika nie mam dostępu poprzez (E:\Documents and Settings\xxx). Moje pytanie brzmi jak uzyskać dostęp. A może potraficie zrobić to w inny sposób bez formatowania, dodam że problem pojawił się z nienacka

Z pod poziomu dosu który masz np: na płycie Hiren boot,ciekawe czy przez live cd Ubuntu by też się nie dało,ewentualnie jak masz win7 możesz przez WINPE ,używając notatnika.

Ściągnąłem ten program ale nie bardzo wiem jak go obsłużyć starałem się go zbootować z pendriva ale przy formatowaniu samego pendriva programem HP USB Disk Storage Format Tool wyskakiwał bląd z DoSem. Może udało by sie to zrobić w jakiś inny sposób ?

Ale co hiren boot czy Ubuntu ? ,do zrobienia botowania z pendrive lepszy jest UltraISO,odpalasz obraz w ultraiso i później w menu jest opcja utwórz dysk bootujący ,działa tylko wtedy gdy włożysz pendrive,ewentualnie nagraj sobie na płyte jak ci się nie uda,kiedyś się to może przyda.