Brak dostępu do użytkowanika

(Neonek1992) #1

Witam

Mój problem pisze się w ten sposób że przy włączeniu komputera wyskakuje pierwsze logo płyty głównej a następnie pokazuję się czarny obraz, już wiem że jest to problem z dyskiem a dokładniej z Windowsem, podłączyłem go do innego komputera jako rozruchowy dysk było to samo, wiec dałem na slava i chciałem odzyskać pewne dane lecz wchodząc na użytkownika nie mam dostępu poprzez (E:\Documents and Settings\xxx). Moje pytanie brzmi jak uzyskać dostęp. A może potraficie zrobić to w inny sposób bez formatowania, dodam że problem pojawił się z nienacka

(Gural7) #2

Z pod poziomu dosu który masz np: na płycie Hiren boot,ciekawe czy przez live cd Ubuntu by też się nie dało,ewentualnie jak masz win7 możesz przez WINPE ,używając notatnika.

(Neonek1992) #3

Ściągnąłem ten program ale nie bardzo wiem jak go obsłużyć starałem się go zbootować z pendriva ale przy formatowaniu samego pendriva programem HP USB Disk Storage Format Tool wyskakiwał bląd z DoSem. Może udało by sie to zrobić w jakiś inny sposób ?

(Gural7) #4

Ale co hiren boot czy Ubuntu ? ,do zrobienia botowania z pendrive lepszy jest UltraISO,odpalasz obraz w ultraiso i później w menu jest opcja utwórz dysk bootujący ,działa tylko wtedy gdy włożysz pendrive,ewentualnie nagraj sobie na płyte jak ci się nie uda,kiedyś się to może przyda.