Brak dźwię Asus X52N

Witam wszystkich forumowiczów,

mam mały problem mianowicie tak jak w temacie, kupiłem sobie nowego laptopa ASUSA X52N bez systemu operacyjnego. Kiedy zainstalowałem system, a mam Windows 7 Ultiamte 64-bit i zobaczyłem, że jest nie ma dźwięku trochę się zdziwiłem, ponieważ ile razy instalowałem systemy jeszcze nigdy mi taki problem nie wyskoczył. Samemu już mi brakuje pomysłów jak idzie to zrobić sterowniki mam wszystkie zainstalowane i działają poprawnie (bynajmniej tak mnie system zapewnia). Doszedłem do tego że sygnał idzie zamiast na wyjście jaka to idzie sygnał na wyjście HDMI, i w ogóle nie idzie zmienić klikam w właściwości i nic nie idzie tylko idzie robić z tym wyjściem HDMI. Karta dźwiękowa którą posiadam to zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio, a głośniki mam Altec Lansing.

Szukam konkretnych odpowiedzi a nie odsyłajcie mnie do googli bo tam nic nie ma.

http://www.asus.com.au/Notebooks/Versat … /#download zakładka AUDIO

No niestety również nie działa jutro dzwonie do serwisu niech oni go robia bo ja nie mam zamiaru sie nad nim wkurzać. Dzieki jeszcze raz za pomoc.

Zamykam temat.