Brak dzwięków

Witam,

Mój problem wygląda następująco. Wszedłem sobie wczoraj rano na komputer, Chciałem sobie posłuchać muzyki…a tu zoonk, przy odpaleniu piosenki z wmp wyskoczył mi komunikat:

Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo.

http://img690.imageshack.us/img690/3217/razg.jpg

Nie wiem co jest, fakt komputer możliwe był troche zasyfiony bo dawno nie robilem formata, dlatego postanowiłem go zrobić, przed formatem jeszcze w ustawieniach steroników dzwięku Realtek bo taką mam karte zintegrowaną w ustawieniach usłyszłem jeszcze dzwiek w tescie czy coś takiego.

Wchodzę w regulacje głosności a tu komunikat:

http://img709.imageshack.us/img709/2327/regulacja.jpg

rejestor dzwięku nie może być dłużny:

http://img80.imageshack.us/img80/2637/rejesttor.jpg

W menadzerze urządzen nie ma żadnych znaków zapytania (?), wcześniej było przy jakimś PCI Device, ale wziełem odinstaluj sterownik i znikneło, jednakże znowu się to pojawia… i nadal jest ten znaczek zapytania

Dziwi mnie fakt że mimo wszystko udało się zainstalować steronik do karty dzwiękowej ale na pasy narzędzi nie ma tej ikonki a z programu files ustawienia nie chcą się odpalić…

Jak można się domyśleć format nie pomógł, próbowałem wiele sposobów których się naczytałem po forach…

Procesor jaki posiadam to intel core 2 duo 2,20

nie wiem czy znacie antidotum na ten przypadek, ale byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :frowning:

pozdrawiam

Może podaj nam model karty dźwiękowej, bo po modelu procesora do niczego nie dojdziemy ;).

Realtek Audio HD karta zintegrowana, steroników na pasku narzędzi nie widać a z programu files nie chce się odpalić ;/

Wkleiłeś takie zbyteczne i wielkie “bilbordy”, że aż wątku nie chce się przeglądać. Podaj konfigurację komputera - najbardziej przydany będzie dokładny model płyty głównej a nie model karty dźwiękowej bo te mają wbudowane prawie wszystkie płyty ze zintegrowanym dźwiękiem.

“wziełem” - co to takiego?

“Jak można się domyśleć format nie pomógł” - czego format? Zawsze wiedziałem, że jest coś takiego jak formatowanie (np. dysku) a nie jakiś format. No i po formatowaniu nie masz systemu, czyli najprościej napisać np. “reinstalacja”

sorki że zapytam, gdzie sprawdzić nazwe płyty głównej w programe everest pisze ze nazwa plyty głównej nieznane…

formatowałem dysk twardy…

Dodane 27.06.2010 (N) 11:21

jest to chyba GIGABYTE

Właściwości płyty głównej

ID płyty głównej 64-1008-000001-00101111-040108-Bearlake$A0807000_BIOS DATE: 04/01/08 18:43:14 VER: 08.00.12

Właściwości magistrali FSB

Typ magistrali Intel GTL+

Szerokość magistrali 64-bitowy(a)

Rzeczywista częstotliwość taktowania 367 MHz

Efektywna częstotliwość taktowania 367 MHz

Przepustowość 2933 MB/sek

Everest Ultimate Edition lub AIDA32.

z sekcji Komputer -> Podsumowanie podaj :

-> Nazwa płyty głównej.

-> Mikroukład płyty głównej.

-> Multimedia (karta dźwiękowa).

/ zobacz galerię /.

Cinoooo , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.