Brak dźwięku, klopoty ze sterownikami

Niedawno mailem awarie. Windows sie nie włączał tylko cały czas sie komputer resetował - musiałem uruchomić Express recovery 2 do płyty głównej GIGABYTE GA-MA69VM-S2

Po uruchomieniu wszystko było oki ale zaczely sie problemy dźwiękiem w odtwarzaniu plików muzycznych i plików video. Gdy włączam jakis film pokazuje sie napis ze brak kodeka audio lub zbior uszkodzony Divx MPEG layer-3. Nawet po odinstalowaniu i zainstalowaniu na nowo kodekow problem nie znika. Jedynie pomaga i to na jakis czas jak zainstaluje sterowniki i zrobie ponowny rozruch (reboot).

Tak samo jak uruchamiam pliki mp3 w winampie to wyskakuje napis BAD DIRECT SOUND DRIVER.PLEASE INSTAL PROPER DIVERS OR SELECT ANOTHER DEVICE IN CONFIGURATION. ERROR CODE 88780078]

Próbowałem już instalowac kodeki od nowa - nic nie pomogło. Tak samo programy do odtwarzania mp3. Nawet nowy format activeX nie moge zainstalowac bo mi wyskakuje taki napis

INSTALATOR NAPOTKAŁ BŁĄD

Wykonaj następujące czynności:

-Zamknij wszystkie uruchomieone programy

-Opróżnij folder tymczasowy

-Sprawdź połączenie z internetem (instalacje oparte na Internecie)

Następnie spróbuj ponownie uruchomic instalatora.

Kod Błędu: -6005

i jeszcze przy włączaniu komputera zaczął sie jeszcze pojawiać błąd Generic Host Process for Win32 Services.

Nic nie moge na to poradzić. Jedynie aby uzyskac dżwiek robie restart lub wgrywam sterowniki od nowa z exprtess recover 2. Prosze o pomoc

Ps Moj system operacyjny to Windows XP