Brak dźwięku na płycie gigabyte ga-945gzm-s2

Ze względu, ze mój dysk poszedł do serwisu, a komputer jest narzędziem mojej pracy to wzięłam wyjęłam dysk ze starego kompa, zainstalowałam na nim xp, bo to stary 80GB dysk na ATA, nie chciałam go zaśmiecać vistą czy 7. No wszystko pięknie, smiga system jak ta lala, ale po zainstalowaniu sterowników, nie widzi mi karty dźwiękowej (zintegrowanej), no już nie wiem co robić bo mi jej wcale nie widzi, a w menadżerze urządzej widnieje wszystko ok…

scaled.php?server=600&filename=beztytuudac.png&res=medium

scaled.php?server=190&filename=hjghv.png&res=medium

Sterowniki instalowane z płyty od mobo czy ze strony gigabyte?

z płyty, ale najlepsze jest to, że zawsze działały, dzisiaj wymysliły sobie, ze nie będą działac…

Dodane 25.02.2012 (So) 18:55

mam w grzyb wolny internet i ściąganie sterowników niezbyt mi leży, ale już mogę to zrobić. Tylko nie wiem, które bo właściwie szkoda mi ściągać prawie 100MB, a nie wiem czy te 28MB dadzą porządany efekt. I czy wgl to rozwiąże problem?

Spróbuj w “Dodaj/Usuń Programy” od instalować sterowniki od dźwięku > restart kompa > pobierz te: http://www.vista.pl/download/1605_realtek_alc883_5_10_0_5296_xp_sterowniki_dzwieku.html

dzięki :slight_smile:

postaram się ściągnąc :wink: o ile pójdzie na moim średniowiecznym necie…

Dodane 25.02.2012 (So) 19:49

ale pomyslałam, ze moge odinstalować stare i od nowa zainstalować :slight_smile:

Dodane 26.02.2012 (N) 18:21

Dziwne, ale dzisiaj dźwięk pojawil się znikąd, nie było od rana również i po kilku godzinach wchodzę do pokoju a słyszę że komunikator się odzywa…

Wątek do zamknięcia.