Brak dźwięku po formacie


(Lewiossa) #1

Nie mam dzwieku na kompie wyskakuje mi brak urządzen dysk był formatowany i głos uciekł nawet nie wiem czy karte dzwieku mi zainstalowano ponownie i czy była taka potrzeba no i która to płyta mam trzy płyty od zakupu kompa i nie wiem czy na nich czegos nie ma a jak włanczam je jestem zielona,błagam pomocy... !!


(Michal Kolatek) #2

Tradycyjnie na początek format potem szukanie sterów, zamiast odwrotnie. Szukaj płyty z nazwą Drivers & utilities pierwsze co wgrywasz to sterownik chipsetu, lub podaj specyfikację kompa, wklej raport z everesta zakładka sprzęt

http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Ult … 12798.html


(Agatonster) #3

(Lewiossa) #4

mam trzy płyty ATI ,samsungDVD=R/RW nero i Motherboard Adobe Acrobat i jak je daje do kompa nic po Polsku i wciaz ciemna jestem…


(Piotr Kluzowicz) #5

:o

Czytaj dokładnie, co piszą ludzie. Stosuj się do porad. Ogarnij się. Pisz logicznie i po polsku bo Twoje wypowiedzi naprawdę ciężko zrozumieć… Możemy Ci pomóc, ale Tobie też musi zależeć.


(Lewiossa) #6

Zrobiłam raport z eweresta i nie wiem co dalej…


(Piotr Kluzowicz) #7

Wklej całą treść raportu na: http://wklej.org/ i daj tutaj linka.

Poza tym popraw temat na np. “Brak dźwięku po formacie”


(Lewiossa) #8

a jak mam dodac linka naprawde ja kompletnie nie wiem wiekszosci rzeczy jak sie robi


(Piotr Kluzowicz) #9

No dobrze. Jestem cierpliwy, więc postaram się pomóc. Tak w ogóle to staraj się pisać jasno i używaj znaków interpunkcyjnych i polskich znaków diaktrycznych jak ą, ś.

Jak masz ten raport z Everesta to zaznacz myszką całą jego treść, skopiuj, wklej w oknie na http://wklej.org/, kliknij na tej stronie “Wklej”. Po chwili włączy się strona zawierająca treść raportu. Zaznacz i skopiuj cały adres z paska przeglądarki - będzie się zaczynał http://wklej.org/id/… Wklej ten adres w treść postu - po prostu go tu podaj.


(Lewiossa) #10

http://wklej.org/id/342515/

Dodane 30.05.2010 (N) 18:57

To,to miało być?


(Piotr Kluzowicz) #11

Prawie. To ma być raport z zakładki “Sprzęt”.


(Lewiossa) #12

http://wklej.org/id/342525/

Dodane 30.05.2010 (N) 19:09

Teraz dobrze??

Dodane 30.05.2010 (N) 19:15

Do Bochen9-a mówiłeś że jesteś cierpliwy…


(Michal Kolatek) #13

Wrzucasz nie pełny raport, ma być: Strony o sprzęcie, i wszystko nie jakieś wycinki z których 99% info to śmieci, lub spisz/skopiuj z Everesta samą nazwę płyty gł i karty graficznej np:

Nazwa płyty głównej MSI P45 Neo3 v1.1 (MS-7514) (4 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Karta wideo ATI Radeon HD 2600 XT (256 MB)

W programie wybierasz Komputer > podsumowanie.


(Piotr Kluzowicz) #14

Zrób tak, jak mówi Tobi. Będzie prościej. Włącz Everesta, wybierz Komputer -> Podsumowanie i skopiuj nazwę płyty głównej i karty graficznej.

I trochę cierpliwości. :wink:


(Kamil1995klp) #15

Ja mam taki sam problem. Tylko opisze to szerzej. Sterownik do dźwięku zainstalowałem tylko nie działa głos. Włancza się tylko przy sterowniku gdy testuje głos, tak indziej to nic nie słychać. System pokazuje że brakuje mi głośników, ale są podłączone. I ostatnia ważna rzecz, nie ma regulacji głośności tak jak by system nie zainstalował tego. Proszę szybko o odpowiedz bo bym chciał pograć z efektami :frowning: .


(Piotr Kluzowicz) #16

Collector , napisz jaki masz sprzęt (płyta główna, karta dźwiękowa) i jaki sterownik instalujesz. Wejdź w Menedżer urządzeń i sprawdź, czy nie ma nigdzie żółtych wykrzykników.