Brak dźwięku po sformatowaniu

Witam,

Tak jak w temacie po sformatowaniu dysku wystąpił błąd z dźwiękiem. W momencie włączenia media player’a ścieżka dźwiękowa jest odtwarzana, ale nie słychać jej z głośników. Przed formatem błąd nie występował.

Karta dźwiękowa: Creative SB Live! Player 1024 Sound Card

Typ procesora: AMD Duron, 800 MHz (8 x 100)

Nazwa płyty głównej: ECS K7VZA (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 3 DDR DIMM, Audio)

Gdzie mam szukać błędu?

Sterowniki zainstalowane ?

Instalowałam z płyty od karty dźwiękowej, ale też nic nie pomogło.

Ten problem nie występuje po raz pierwszy po formacie…ale co zrobiłam ostatnio - nie pamiętam :frowning:

Włóż płytkę ze sterownikami do napędu CD.

Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń i jeżeli są żółte wykrzykniki lub znaki zapytania

to w tym miejscu PPM / prawym przyciskiem myszki / - Aktualizuj sterownik…

Zrestartuj komputer.

Start -> Panel sterowania -> Dżwięki i urządzenia audio - sprawdż czy w Audio oraz Głos jest wpisana karta dżwiękowa.

Żadnych znaków zapytania oraz wykrzykników nie ma. W Audio i Głos widzi “Urządzenie SB Live!”

Na słuchawkach jest dźwięk, ale nie ma w głośnikach ?

Jestem idiotką! Przyznaję się bez bicia!

Nie ta dziura !

Przepraszam, że zaśmiecam forum…wybaczcie. Ale to dowód na to, że robi się zamieszanie a dokładnie nie sprawdza wszystkiego.

Nie koniecznie , czasami proste rzeczy są najtrudniejsze , dlatego trzeba nie raz sprawdzić kilka razy zanim się człowiek załamie,a forum jest po to aby pomagać.

Pozdrawiam

Dzięki Uzi, a całe zamieszanie z tego że w kompie jest jeszcze kilka problemów i dlatego… Brak dźwięku i już chciało by się porzucać myszką…Nie przepadam za błędami komputerowymi :confused: