Brak dzwieku w Acer Extense 5220


(St Nutcase) #1

Witam,

kupiłem niedawno Acera Extense 5220. Od samego początku miłem z nim problemy. Na początek nie mogłem zainstalować xp-ka, ale dałem sobie rade z nim po zmodyfikowaniu windowsa. Później musiałem szukać sterowniki specjalnie pod windowsa xp. Znalazłem strone ściągnąłem niektóre sterowniki, ale ciągle nie mam dźwięku. W menadżerze urządzeń błędy są tylko z urządzeniami: Kontroler Ethernet, kontroler sieci i PCI Device. Z kontrolerem dzwieku wszystko o.k. Wiec dlaczego nie mam dźwięku? Wydaje mi sie że to wina tego PCI Device, ale nie jestem pewien. Co musze zainstalować żęby był dźwięk? Proszę o pomoc.


(Maca3) #2

a masz Service Pack 2


(St Nutcase) #3

Mam!


(hevet) #4

Ściągnij te sterowniki.


(Maca3) #5

tez mam laptopa tej firmy i zeby byl dzwiek na windows xp musialem miec service packa

a skad masz tego laptopa bo powinienes dostac jakas plytke ze sterami

a jaki sytem miales preinstalowany


(St Nutcase) #6

miałem podstawowego linuxsa i mój komputer mógł służyć tylko jako ruter. Nie wiem dlaczego nie działa tylko dzwieki. Wszystko inne działa.

Złączono Posta : 01.11.2007 (Czw) 18:54

Męczyłem sie przez 2 tygodnie a kumpel wpadł i powiedział mi co mam zrobić. Już działa. Dzieki jednak za chęci pomocy :smiley:


(Czakistar) #7

A ja nad dźwiękiem sie również męczyłem ale zrobiłem go w ciągu godziny -zaktualizuj steriwniki do PCI Device i w tedu powinno pójśc.

PS JA jeszcze dla dobraAcerak zaktualizowałem wersje biosa i zmieniłem coś tam na IDE