Brak dźwięku w Dscaler

Witam :slight_smile:

Ostatnio przenosiłem się na nowy dysk i po instalacji Windows XP Home Edition zainstalowałem sobie program do oglądanie TV na komputerze Dcaler ver.4.1.15

Mam starą kartę telewizyjną Fly Video 98, ale razem z Dsclerem wszystko chodziło ok. Niestety teraz nie mam dźwięku w TV. Poza tym dźwięk mi działa.

Wiem, że Dcaler nie potrzebuje sterowników i dlatego nie instalowałem tych od karty.

Próbowałem przeróżnych ustawień w tym mixera audio i dalej nie działa. Kable też próbowałem w różnych konfiguracjach(mogłem je początkowo źle podłączyć)ale dalej nie działa. dodam,ze na starym dysku też miałem Dcalera w tej wersji i tam działało. Poza tym też próbowałem More TV i też nie ma dźwięku.

Proszę o wskazówki jak ten problem rozwiązać.

Może to coś ci pomoże:

http://flyvideo98.prv.pl/

Ogólnie to karta analogowa (zabytkowa) i rozglądał bym się za jakąś kartą DVBT.

BTW gdzie ty mieszkasz ze jeszcze łapiesz sygnał analogowy (chyba że to jeszcze jakaś analogowa kablówka).

Witam :slight_smile:

 

Dzięki za odpoweidź, ale to nic nie pomogło. Dscaler nie potrzebuej sterowników od karty TV. Może sie one nawet z nim gryzą. Jak mam skutecznie odistalować sterowniki od karty ? Nie widzę plików z karty w systemie.

Mam też dwie karty dzwiękowe. AC 97 zintegrowaną na płycie głównej ( teraz jest wyłaczona) i druga Saund Blaster na zlocie PC.

Mam tylko dźwięk z odwarzacza DVD i Foobara 2000, a w Dscaler dalej nie mam dźwięku.