Brak dzwięku w filmach i systemie

Witam.Mam problem taki,że w filmach i systemie dzwięku niema a przy odtwarzaniu muzyki MP3 jest.Proszę o poradę.Odrazu mówię że nie jestem geniusze komputerowym.

W filmikach na Internecie też niema głosu np. YOUTUBE.

Może masz wyłączone dźwięki systemowe. A co do filmów to wszystkich nie odtwarza, czy tylko nie których? Spróbuj zainstalować to:

http://www.programosy.pl/program,kazaa-lite-codec-pack.html

W komputerach to ja jestem ułomny, więc się pytam jak można sprawdzić to czy mam wyłączone dzwięki systemowe.A filmach wszystkich nie ma głosu.

Zainstalowałem te kodeki z tego linku i nadal nic a dzwięki systemowe mam włączone i nadal ich nie słychać.Tylko jak otwieram taki jeden film to leci muzyka i pisze że brak jakiegoś kodeka niepoznałem jakiego.Proszę o pomoc.

Dźwięki systemowe (WinXp): Start --> Panel Sterowania --> Dźwięki i urządzenia audio --> Dźwięki --> I w “Schemat dźwiękowy” ustaw “Domyślne dla Windows”

bez%A0tytu%B3u.JPG

A co do kodeków to podaj format w jakim odtwarzasz film (DivX i XviD etc.)

Odtwarzam w formacie AVI.A co do dzwięków systemowych dalej ich nie słychać

Kiedyś miałem podobny problem, nie ten sam ale podobny i zainstalowałem to http://www.pobieralnia.pl/plik-431-ffdshow-mpeg4-video-decoder.html

Dzięki spróbuje.

I dalej brak dzwięków systemowych i w filmach też niema. :frowning:

Miałem taki problem. Może przez winamp agent. Długo się z tym męczyłem. Ni pamiętam co z tym zrobiłem ale zobacz jakiego masz winampa.

Wpisałem w wyszukiwarkę “WINAMP” to znalazło wiele plików.A takie główne To ten zwykły Winamp i jakiś Winamp Toolbar.

Usunełem wszystkie pliki jakie miałem winampa zresetowałem kompa i dalej nic.

Dzwięki systemowe i głos na Internecie to już z 2 miesiące niemam ale te z filmami to 3 dni temu się zaczeło.

Był to problem Winampa bo zainstalowałem go odnowa i w filmach jest głos ale w systemie i na interneci dalej niema.Dzięki s0ku.

Wejdź w Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio - > zakładka Głośność -> zaawansowane i zobacz czy nie masz gdzieś zaznaczone na wyciszone

Niemam zaznaczone wycisz

Spróbuj puścic film w Real Player

Zobacz na pierwszej stronie na samym dole napisałem że w filmach już jest dzwięk tylko w dzwiękach systemowych niema i na internecie.Ale dzięki za fatygę :slight_smile:

A tak przeinstalowanie sterowników coś da?